ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> אוניברסיטאות >> האוניברסיטת העברית טלפון

האוניברסיטה העברית ירושלים *
1900-72-05-83

באינדקס האוניברסיטאות של ישראלהאוניברסיטה העיברית, אוניברסיטת ירושלים, היא האוניברסיטה הראשונה שהוקמה בישראל. עבור אוניברסיטה ירושלים מהווה מיקום מרכזי, ואכן לאוניברסיטה שלושה קמפוסים ברחבי העיר: הר הצופים, גבעת רם, ועין כרם. כמו כן, לאוניברסיטה יש את אגודת הסטודנטים שהיא מהוותיקות והגדולות בישראל, המסייעת לסטודנטים בשלושת הקמפוסים בירושלים, וכן בקמפוס רחובות. שירות מודיעין חדש הוקם עבורכם, סטודנטים ומועמדים, ומאפשר לכם גישה מהירה אל כל המידע על האוניברסיטה העברית, בשיחת טלפון אחת.

הכל על לימודים באוניברסיטה העברית
מודיעים טלפוני מתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ומהימנה אל כל המידע על בתי הספר, פקולטות, קורסים ותחומי הלימוד באוניברסיטה העברית.
בית הספר להנדסה ולמדעי המחשב, בית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית, בית הספר לבריאות הציבור ורפואה קהילתית, בית הספר לרוקחות, בית הספר לחינוך, בית הספר לתלמידי חו"ל, ביה"ס לווטרינריה, ביה"ס למדיניות ציבורית, ביה"סה אוניברסיטאי ללימודי הסביבה, הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעי החברה, בית הספר למנהל עסקים, הפקולטה ללימודי משפטים והמכון לקרימינולוגיה, הפקולטה למתמטיקה ולמדעי הטבע, הפקולטה לרפואה, הפקולטה לרפואת שיניים, הפקולטה לחקלאות, מזון וסביבה, ומרכז אדמונד ולילי ספרא למדעי המוח.
בשירות תוכלו לקבל מידע נרחב אודות האוניברסיטה העברית, כגון: שנתון אקדמי, הרשמה לקורסים, אוניברסיטה עברית מידע אישי, תנאי קבלה, שכר לימוד, עלות רישום, תוכניות לימודים ועוד.

מספר טלפון אחד לתכנון הלימודים
בחיוג אל שירות מודיעין במספר הטלפון, תכוון אתכם המערכת החכמה בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי, בו יעמוד לרשותכם מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. כך תוכלו להשוות בין המוסדות, להתכונן ולתכנן את הלימודים - בשיחת טלפון אחת, בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של האוניברסיטה העברית? חייגו 1900-72-05-83

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com