ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות המבורגר >> דיקסי משלוחים - טלפון

דיקסי משלוחים *
1900-72-0245

באינדקס ההמבורגרים של ישראלשוב מתקרבת שעת הארוחה ובא לכם הפעם להתפנק עם אוכל איכותי ממסעדת בשרים טובה?
מוזמנים לחייג לקו הטלפון של אינדקס ההמבורגרים הישראלי, לבדוק היכן נמצא הסניף הקרוב אליכם של מסעדות מומלצות של דיקסי גריל בר או להזמין אליכם הביתה ארוחה מתפריט מסעדה.
דיקסי נפתחה לראשונה בשנת 1993 כסטייק האוס, כאשר במהלך הזמן גיבשה לצד תפריט מסעדה גם תפריט משלוחים, התווסף תפריט ארוחות בוקר, נוספה חנות היין, ושעות הפתיחה הורחבו ל-24 שעות ביממה.
בין אם תרצו לאכול במסעדת בשרים Dixie ארוחת צהריים וליהנות ממבחר הארוחות העסקיות, ובין עם תעדיפו ליהנות מהאוכל של תפריט מסעדה מגוון בשעות הערב, תוכלו לעשות זאת בסניף דיקסי גריל בר בתל אביב ברחוב יגאל אלון פינת תוצרת הארץ, או בסניף דיקסי גריל בר שממוקם בראשון לציון ברחוב הכרמל.
תפריט מסעדה Dixie מתחלף במהלך היום, בין אם אתם בוחרים לאכול במסעדות בראשון לציון או בתל אביב ובין אם אתם בוחרים להתקשר בטלפון ולהזמין את הארוחה אליכם הביתה או למשרד, כאשר תפריט ארוחות הבוקר מוגש עד 11:30 בבוקר, תפריט הצהריים מוגש בשעות הצהריים עד 18:00, תפריט הערב יוגש לכם בשעות הערב עד 23:30, ובמהלך הלילה תוכלו ליהנות מתפריט הלילה. במהלך השנה מתחדש ומשתנה התפריט בהתאם לחומרי הגלם הנמצאים בשוק.
בין המנות הראשונות של המסעדה תוכלו ליהנות מכנפיים, קרפצ'יו וסלטים. כמנה עיקרית תוכלו לבחור בין פסטה, כריכים, דגים, עוף או המבורגרים עם תוספות כמו גבינה, בצל או פטריות. ולסיום תוכלו לקנח במתוקים כמו סופלה, קרם ברולה או אצבעות שוקולד.
קישור
צריכים את הטלפון של דיקסי? חייגו 1900-72-0245

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com