דיקסי משלוחים

שוב מתקרבת שעת הארוחה ובא לכם הפעם להתפנק עם אוכל איכותי ממסעדת בשרים טובה?
מוזמנים לחייג לקו הטלפון של אינדקס ההמבורגרים הישראלי, לבדוק היכן נמצא הסניף הקרוב אליכם של מסעדות מומלצות של דיקסי גריל בר או להזמין אליכם הביתה ארוחה מתפריט מסעדה.
דיקסי נפתחה לראשונה בשנת 1993 כסטייק האוס, כאשר במהלך הזמן גיבשה לצד תפריט מסעדה גם תפריט משלוחים, התווסף תפריט ארוחות בוקר, נוספה חנות היין, ושעות הפתיחה הורחבו ל-24 שעות ביממה.
בין אם תרצו לאכול במסעדת בשרים Dixie ארוחת צהריים וליהנות ממבחר הארוחות העסקיות, ובין עם תעדיפו ליהנות מהאוכל של תפריט מסעדה מגוון בשעות הערב, תוכלו לעשות זאת בסניף דיקסי גריל בר בתל אביב ברחוב יגאל אלון פינת תוצרת הארץ, או בסניף דיקסי גריל בר שממוקם בראשון לציון ברחוב הכרמל.
תפריט מסעדה Dixie מתחלף במהלך היום, בין אם אתם בוחרים לאכול במסעדות בראשון לציון או בתל אביב ובין אם אתם בוחרים להתקשר בטלפון ולהזמין את הארוחה אליכם הביתה או למשרד, כאשר תפריט ארוחות הבוקר מוגש עד 11:30 בבוקר, תפריט הצהריים מוגש בשעות הצהריים עד 18:00, תפריט הערב יוגש לכם בשעות הערב עד 23:30, ובמהלך הלילה תוכלו ליהנות מתפריט הלילה. במהלך השנה מתחדש ומשתנה התפריט בהתאם לחומרי הגלם הנמצאים בשוק.
בין המנות הראשונות של המסעדה תוכלו ליהנות מכנפיים, קרפצ'יו וסלטים. כמנה עיקרית תוכלו לבחור בין פסטה, כריכים, דגים, עוף או המבורגרים עם תוספות כמו גבינה, בצל או פטריות. ולסיום תוכלו לקנח במתוקים כמו סופלה, קרם ברולה או אצבעות שוקולד.
קישור
צריכים את הטלפון של דיקסי?

חייגו 03-696-6123