המכללה האקדמית גליל מערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי, החלה דרכה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן. בשנת 2009 הוכרה מכללת גליל מערבי כמוסד לימודים אקדמיים עצמאי, וכיום מספקת לימודי תואר מטעם המכללה, לצד תוכניות לתארים של אוניברסיטת בר אילן. מלבד תוכניות לימודים אלו, מספקת המכללה לימודי קורסים ביחידה ללימודי חוץ, בהם לימודי תעודה. עבורכם, מועמדים וסטודנטים, הקמנו מודיעין טלפוני נוח ומתקדם. בשיחת טלפון אחת אל המספר המצורף, יעמוד לרשותכם כל המידע אודות מכללת גליל המערבי ותוכניות הלימוד בה.

כל התארים ותוכניות הלימוד גליל מערבי
שירות מודיעין בטלפון, מאפשר לכם קבלת כל המידע אודות התארים ותוכניות הלימוד במכללת גליל מערבי, בקלות ובנוחות.
לימודי תואר ראשון מטעם המכללה: תואר ראשון בניהול, תואר ראשון בכלכלה, תואר דו חוגי בכלכלה וניהול, תואר ראשון בלימודי שימור, תואר ראשון בקרימינולוגיה, תואר ראשון בלימודי תיאטרון
לימודי תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן: תואר ראשון עם התמחות בלימודי סוציולוגיה אנתרופולוגיה או מדעי המדינה, תואר ראשון רב תחומי המורכב משילוב של שתי חטיבות לימוד במגוון נושאים לבחירה.
נכון לשנת לימודים תשע"ג אין לימודי תואר שני במכללת גליל מערבי, אולם ישנה יחידה ענפה ללימודי חוץ המציעה קורסי לימוד במגוון רחב של תחומים.

שיחת טלפון אחת ואתם מוכנים ללימודים
בכדי להגיע אל שירות מודיעין זה, חייגו אל מספר טלפון מטה. מספר הטלפון מבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, אשר תכוון אתכם על ידי הקשות על מקשי הטלפון, אל המידע המבוקש: שכר לימוד, תנאי קבלה, קורסים, לימודי תעודה ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. מהיום, אתם יכולים להתכונן ללימודים בשיחת טלפון אחת מהירה.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית גליל מערבי?

חייגו 04-901-5100