ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> מכללות >> טלפון מכללת הגליל המערבי

המכללה האקדמית גליל מערבי *
1900-72-0070

באינדקס המכללות של ישראלהמכללה האקדמית גליל מערבי, החלה דרכה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן. בשנת 2009 הוכרה מכללת גליל מערבי כמוסד לימודים אקדמיים עצמאי, וכיום מספקת לימודי תואר מטעם המכללה, לצד תוכניות לתארים של אוניברסיטת בר אילן. מלבד תוכניות לימודים אלו, מספקת המכללה לימודי קורסים ביחידה ללימודי חוץ, בהם לימודי תעודה. עבורכם, מועמדים וסטודנטים, הקמנו מודיעין טלפוני נוח ומתקדם. בשיחת טלפון אחת אל המספר המצורף, יעמוד לרשותכם כל המידע אודות מכללת גליל המערבי ותוכניות הלימוד בה.

כל התארים ותוכניות הלימוד גליל מערבי
שירות מודיעין בטלפון, מאפשר לכם קבלת כל המידע אודות התארים ותוכניות הלימוד במכללת גליל מערבי, בקלות ובנוחות.
לימודי תואר ראשון מטעם המכללה: תואר ראשון בניהול, תואר ראשון בכלכלה, תואר דו חוגי בכלכלה וניהול, תואר ראשון בלימודי שימור, תואר ראשון בקרימינולוגיה, תואר ראשון בלימודי תיאטרון
לימודי תואר ראשון של אוניברסיטת בר אילן: תואר ראשון עם התמחות בלימודי סוציולוגיה אנתרופולוגיה או מדעי המדינה, תואר ראשון רב תחומי המורכב משילוב של שתי חטיבות לימוד במגוון נושאים לבחירה.
נכון לשנת לימודים תשע"ג אין לימודי תואר שני במכללת גליל מערבי, אולם ישנה יחידה ענפה ללימודי חוץ המציעה קורסי לימוד במגוון רחב של תחומים.

שיחת טלפון אחת ואתם מוכנים ללימודים
בכדי להגיע אל שירות מודיעין זה, חייגו אל מספר טלפון מרכזי שמספרו: 1900-72-00-71. מספר הטלפון מבוסס על מערכת מתקדמת לניתוב שיחות, אשר תכוון אתכם על ידי הקשות על מקשי הטלפון, אל המידע המבוקש: שכר לימוד, תנאי קבלה, קורסים, לימודי תעודה ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בארץ. מהיום, אתם יכולים להתכונן ללימודים בשיחת טלפון אחת מהירה.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית גליל מערבי? חייגו 1900-72-0070

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com