אוניברסיטת בר אילן

אוניברסיטת בר אילן היא אוניברסיטה ציבורית המתפקדת כמוסד לימודים אקדמיים לתואר שני וראשון, דוקטורט ומחקר. אוניברסיטת בראילן הינה בעלת שלוחות אקדמיות בכ – 4 מכללות ברחבי הארץ: המכללה האקדמית גליל מערבי, המכללה האקדמית צפת, המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן והמכללה האקדמית אשקלון. לאוניברסיטת בר אילן תואר שני כמעט בכל פקולטה ותחום לימודים, אליהם ניתן להתקבל על פי תנאים מוגדרים מראש. שירות מודיעין חדש מאפשר לכם גישה מהירה אל כל המידע על אוניברסיטת בר אילן, תארי הלימודים, תחומי הלימוד ועוד, בשיחת טלפון אחת.

שירות מודיעין בר אילן
מודיעין טלפוני מתקדם, הוקם עבור סטודנטים ומתעניינים בלימודים באוניברסיטת בר אילן. השירות מעמיד לרשותכם גישה מהירה למידע מהימן וחשוב, וכן, התקשרות פשוטה עם כל הפקולטות והחוגים בבר אילן:
הפקולטה להנדסה, הפקולטה למדעי החברה, הפקולטה למדעי החיים, הפקולטה למדעי היהדות, הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעים מדויקים, הפקולטה למשפטים, הפקולטה לרפואה בגליל והפקולטה ללימודים בין תחומיים.
כל אחת מהפקולטות טומנת בחובה מגוון חוגים מלאים או משולבים של תחומי הידע. בחיוג אל מספר טלפון, תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על החוגים ותכניות הלימוד.

כל המידע לתכנון הלימודים
בחיוג אל מודיעין טלפוני זה, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות טלפון. מספר הטלפון המצורף הינו מספר מרכזי. בלחיצות על מקשי הטלפון תכוון אתכם המערכת אל כל המידע אודות אוניברסיטת בר אילן: תנאי קבלה, בר אילן מידע אישי, קבלת קהל, תוכניות לימוד, מכללות בחסות אקדמית, אגודות הסטודנטים ועוד. כמו כן, באותה שיחת טלפון ממש, תוכלו לקבל פרטי מידע גם על אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ, ולהשוות בין מוסדות הלימוד. השירות זמין עבורכם בכל עת ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של אוניברסיטת בר אילן? חייגו 03-531-8111