בנק ערבי ישראלי

בנק ערבי ישראל הוקם לפני למעלה מחמישה עשורים במטרה להעניק פתרונות פיננסיים לצרכים הייחודיים של האוכלוסייה הערבית בישראל המתגוררת בצפון הארץ. זהו בנק מסחרי לכל דבר ולקוחותיו נהנים משלל מוצרים ושירותים כגון פתיחה וניהול חשבון עו"ש, הלוואות משכנתא, הלוואת לטווח קצר, השקעות בבורסה, חיסכון וכל אלה ניתנים לא רק בסניפים של הבנק אלא גם באמצעות אתר אינטרנט מתקדם. רוצים לקבל עוד פרטים על בנק ערבי ישראל? מחפשים בנק ערבי סניפים? צריכים טלפון של שירות לקוחות או שעות פתיחה של הסניף הקרוב לביתכם? כאן תמצאו את כל המידע המקיף והעדכני אודות בנק ערבי ישראל.

בנק ערבי ישראלי – על הבנק
בנק ערבי ישראל נוסד בשנת 1960 כדי לשרת את קהל הלקוחות דוברי ערבית של בנק לאומי המתגוררים ביישובים בצפון הארץ. הוא נמצא בבעלות בנק לאומי המחזיק בכ- 99% ממניותיו. עובדה זו מאפשרת לו וללקוחותיו של בנק ערבי ישראל ליהנות מהתשתית הקיימת של בנק לאומי. לרשותם של הלקוחות למעלה מ- 30 סניפים של הבנק וגם אתר אינטרנט מתקדם, שגם הוא נתמך בתשתיות תקשורתיות של בנק לאומי. כתובת האתר – aibank.co.il. בין הלקוחות הם אזרחים מהמגזר הפרטי, בעיקר שכירים ומהמגזר המסחרי (עסקים קטנים, חברות ומוסדות).

בנק ערבי ישראלי – על השירותים
בנק ערבי ישראל מעמיד לרשות לקוחותיו כמה סוגי חשבונות: חשבון סטודנט, חשבון חיילים, מורים, שומרים, רופאים, ייחודי זהב, ייחודי יהלום, ייחודי פלוס, סופר ייחודי ועוד. לרשותם גם כמה סוגי השקעות וחיסכון: פיקדונות, מטבע חו"ל, גמל והשתלמות, קרנות נאמנות. הם יכולים ליהנות מכרטיס אשראי של לאומי קארד ומהלוואות אקספרס עד 100 אלף שקל לעד 60 חודשים, הלוואת לרכישת רכב (עד 90% ממחיר הרכב), הלוואת לתקופות מיוחדות ומשכנתאות לרכישת דירה או בית.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק ערבי ישראלי?

חייגו 076-868-3133