איוונטים 

חברת כרטיסים Eventim היא חברה יחסית צעירה כאן בישראל אך בעולם היא נחשבת לאחת הגדולות ומובילות. כאן בישראל החברה מספקת שירות מכירת כרטיסים באמצעות האינטרנט לשלל הופעות, אירועים ואטרקציות: רכישת כרטיסים להצגות ילדים, כרטיסים להופעה של זמרי פופ מחו"ל, אייל גולן הופעה, הופעה של שרית חדד, עומר אדם, משה פרץ, קובי פרץ, רמי קליינשטיין, ריטה, שלמה ארצי, אדיר מילר, ישראל קטורזה, אורי חזקיהו, אורנה בנאי, כרטיסים למוזיאונים, לתערוכות, לגני חיות ופארקים וכן הלאה. כאן באתר אתם יכולים לחסוך לכם המון זמן על חיפושים ברשת האינטרנט של המופע שאתם רוצים דרך Eventim. לרשותכם כל המידע העדכני אודות החברה: טלפון לפניות, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכו'.

Eventim – על החברה
חברת איוונטים ישראל (Eventim) היא השלוחה מספר 21 במספר של חברת איוונטים העולמית הנחשבת כיום לחברה הגדולה ביותר באירופה והשנייה בגודלה בעולם. בישראל החברה פתחה את נציגותה בתחילת שנת 2011 ומאז היא מצליחה להוביל את השוק. Eventim מספקת פתרונות טכנולוגיים לשיווק למכירת כרטיסים לאירועים ולמופעים. אלה הם למעשה כרטיסים אלקטרוניים הניתנים לרכישה און ליין, בלי תור ובלי המתנה. מידי יום היא מוכרת כמות עצומה של כרטיסים ובכך למעשה מספקת פלטפורמה פרסומית נפלאה לאומנים עצמם.

Eventim – על החברה
Eventim מציגה באתר הרשמי שלה את מיטב ההופעות והאירועים העכשוויים בישראל. חלקם הם אירועים של אומנים ישראלים מקומיים וחלקם אירועים בינלאומיים המגיעים הנה מחו"ל. החלוקה של המופעים באתר נעשית על פי קטגוריות של ערים: הופעות תל אביב, הופעות חיפה, הופעות ראשון לציון וכו', ועל פי קטגוריות של מופעים: אמנים ישראלים, אמנים בינלאומיים, הופעות סטנד אפ, מופעי ילדים, אירועי תרבות, הצגות ומופעים, פסטיבלים, מסיבות ודי ג'יי.

צריכים את הטלפון של איוונטים? חייגו

מוקד הזמנות – שירות לקוחות

*9066  או 03-5111777
ראשון – חמישי 09:00-17:00 | שישי 09:00-13:0