אוויס AVIS

אוויס – AVIS השכרת רכב הינה חברת הרכב המובילה בארץ. אויס מציעה שירותי ליסינג פרטי, מגוון רכבים להשכרה, מכירת רכב מליסינג, קניית רכב ליסינג, רכישת רכב יד שניה ועוד. בשנת 1998 הפכה השכרת רכב AVIS לחברת ההשכרה הראשונה בישראל שזכתה בתו תקן איכות בינלאומי של ISO. AVIS מציעה ללקוחותיה מגוון רכב של מכוניות להשכרה: מכוניות משפחתיות, קטנות, מסחריות ועוד. כמו כן, מציעה חברת AVIS מכירת רכב יד ראשונה, מימון לרכבים ועוד. לחברה סניפים ברחבי הארץ ואף בחו"ל בהן היא מציעה שירותי השכרת מכוניות.

שירות מודיעין אוויס
קו טלפוני חדש, הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני מתקדם. באמצעות מספר טלפון זה, תגיעו אל שירות מודיעין חדש המאגד עבורכם את כלל המידע לו אתם זקוקים על מנת ליהנות מהשירותים שמציעה הרשת. תוכלו לקבל מידע נרחב אודות פעילות הסניפים, שעות הפעילות, כתובות, השירותים המוצעים ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון הנ"ל, לעקוב אחר הדרכת המערכת ובלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון לנתב בין מרב המידע הקיים בה.

מודיעין טלפוני כללי לנסיעה טובה
מהיום, על מנת לפנות אל חברת AVIS על סניפיה ושירותיה השונים, ואף על מנת לפנות אל חברות ליסינג והשכרת רכבים נוספות, כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון. מוקד טלפוני חדש מאפשר לכם גישה מהירה ונוחה בשיחת טלפון אחת. על מנת להגיע אל מודיעין טלפוני זה, חייגו אל טלפון. קו טלפוני זה מושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות שתוביל אתכם ביעילות אל המידע המבוקש. תוכלו לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ובאמצעות כל מכשיר טלפון שיש ברשותכם. המידע מותאם במיוחד עבורכם, כך שתוכלו לנסוע בראש שקט ולבצע את העסקה הטובה ביותר.

צריכים את הטלפון של אוויס? חייגו לאינדקס 2722*