ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> iDigital

iDigital - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


מספר הטלפון תמיכה טכנית idigital
כמעט בכל בית בישראל ניתן כיום למצוא מוצר אחד לפחות של apple – אייפון, אייפוד, אייפד, מחשב ביתי או נייד, בין אם נרכשו בחו"ל ובין אם באחד מסניפי iDigital הפרושים בארץ.
זקוקים לייעוץ? עזרה טכנית? הדרכה פרטית? צוות התמיכה הטכנית של iDigital עומד לרשותכם הן בטלפון והן במרכזי התמיכה והשירות כדי להעניק לכם את התמיכה הטכנית והפתרונות המקצועיים ביותר לכל בעיה, תקלה או שאלה הקשורה למוצרי אפל.

תמיכה טכנית איידיגיטל
באפשרותכם להתקשר למספר הטלפון של התמיכה הטכנית של iDigital ולקבל מענה לגבי מגוון שאלות ובעיות, כולל שירות תיקונים ושירותי מעבדה, מידע על מסלול השירות השונים לרוכשים בארץ או בחו"ל, לקבוע פגישה אישית או הדרכה פרטית אחד על אחד עם מומחה טכני, לעקוב אחר סטטוס קריאות השירות שלכם, לקבל הדרכה חינם או להשתתף באירועים והדרכות מיוחדות בחנויות איידיגיטל, ועוד.
בשיחת טלפון לשירות הלקוחות של iDigital תוכלו לשוחח עם נציגי ייעוץ ותמיכה מקצועיים מוסמכי apple שבמקרים רבים יוכלו לפתור לכם את הבעיה כבר בביתכם בעזרת טיפים קלים, מבלי שתצטרכו לטרוח ולצאת מהבית. מכל מקום, מומלץ לפני פנייה לנציגי השירות והתמיכה של iDigital לגבות את כל המידע עליו, על מנת שלא יאבד חלילה מידע.

צריכים תמיכה למכשיר ה iPhone או ה iPad שברשותכם? התקשרו למוקד התמיכה התכני, חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com