ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> IBM

IBM לנובו - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


מספר הטלפון שירות לקוחות IBM
חברת IBM מפעילה לשירותכם, לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים, טווח רחב ומגוון של שירותים טכנולוגיים ותמיכה שיעזרו לכם ליהנות מהמוצרים המתקדמים של החברה בכל עת.
מלבד מרכזי תמיכה מקצועיים ומעבדות המעניקים שירות פרונטאלי ברחבי הארץ, כולל בירושלים, באר שבע וחיפה, מעמידה IBM לרשותכם במרחק שיחת טלפון אחת גם מעבדת שירות ומוקד סיוע טלפוני, בנושאי חומרה ותוכנה.
בשיחת טלפון אחת למספר הטלפון של מעבדת השירות ומרכז התמיכה של IBM תוכלו לקבל שירות מהיר ויעיל יותר, כולל אבחון ראשוני, תמיכה והדרכה טלפונית לחומרה ותוכנה ולמגוון מוצרי החברה כולל מחשבים ניידים ונייחים, ציוד היקפי, ציוד תקשורת, שרתים, ועוד.

מספר הטלפון תמיכה טכנית lenovo לנובו
צוות התמיכה הטכנית ושירות הלקוחות של לנובו מחכה לכם במספר הטלפון הרשום מעלה, על מנת להעניק לכם שירות מקצועי ומיומן, כולל מעקב ובקרה עד לסיום הקריאה לשביעות רצונכם המלאה.
פשוט התקשרו למרכז התמיכה הטכנית של Lenovo ובשיחת טלפון אחת צוות המוקדנים והטכנאים יעניק לכם תמיכה און ליין ויסייע לכם באבחון תיקון ופתרון כל מגוון הבעיות, בחומרה או בתוכנה.

צריכים את הטלפון של לנובו? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com