ויפאליס
שירות לקוחות >> תמיכה טכנית >> HP

HP - מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות
1900-72-16-82


שירות לקוחות HP
רכשתם מדפסת, מחשב נייד או מחשב שולחני מבית HP? זקוקים לאביזרים או חלפים למחשב או מדפסת שרכשתם לבית או לעבודה? נתקלתם בבעיה או תקלה עם המדפסת או המחשב שרכשתם ומחפשים מספר טלפון בו תוכלו לקבל מענה לכל השאלות?
באפשרותכם להתקשר למספר הטלפון של HP ולקבל תמיכה מקצועית מצוות שירות הלקוחות שמחכה לכם בצד השני של קו הטלפון.

מספר הטלפון של HP
בין אם אתם מתעניינים ברכישת מוצר חדש של HP ובין אם הנכם לקוחות חדשים הזקוקים לתמיכה טכנית או עזרה מקצועית, ותוהים מה מספר הטלפון של HP – תוכלו למצוא תשובות ופתרונות בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון הרשום למעלה לשירות הלקוחות של חברת HP.
לאחר שתתקשרו לטלפון של HP תוכלו לשוחח עם אחד היועצים מטעם חברת HP עבור מוצרים, או עם אחד מטכנאי השירות של החברה, ולקבל מהם טלפונית שירותים ופתרונות, וכמובן תמיכה למוצרי HP.
בשיחת טלפון אל חברת HP תוכלו לקבל גם פתרונות ושירותים מגוונים בנוגע לעבודה ברשת, שרתים, תוכנה, אחסון, אביזרים מחשבונים, דיו וטונר למדפסת, ועוד ועוד.

צריכים את הטלפון של HP? חייגו 1900-72-16-82

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com