ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> H&O טלפון

שירות לקוחות H&O
1900-72-99-95

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


רשת ביגוד אופנה H&O, מעניקה ללקוחות החברה שירות מסור ויעיל, ומקפידה לטפל בכל פנייה על הצד הטוב ביותר. אנשי שירות הלקוחות של H&O מנוסים וסבלניים, הם מנסים לפתח דו – שיח עם הלקוח שמולם – על מנת לברר כיצד להתאים לו מענה נקודתי מדויק, וגם בכדי להבין את התמונה הכללית ולהפיק ממנה לקחים לעתיד.

מוקד שירות טלפוני
מוקד השירות של H&O בטלפון, מספק ללקוחות הרשת שירות טלפוני מהמתקדמים בארץ. נציגי המוקד מיטיבים לנהל שיחה ברמה מקצועית, אך גם אישית, על מנת לנסות להבין באמת את מצוקתו של הלקוח ולעמוד בציפיותיו. חיוך של לקוח הוא הצלחה של החברה. ניתן לחייג את מספר הטלפון של H&O ולקבל מידע על מיקומי הסניפים, הקולקציות החדשות ועוד, הצטרפות למועדון הלקוחות, החלפות, החזרות וכו'. זמינות המוקד גבוהה, כך שנציגיו מספיקים לטפל בפניות רבות מדי יום.

איכות, מהירות והקשבה הן מילות המפתח
חברת H&O, שמה לנגד עיניה שלושה ערכים, שבאמצעותם ניתן להגיש שירות לקוחות מצוין: הראשון הוא איכות – נציגי השירות מקפידים להעניק לכל מקרה את הפתרון האולטימטיבי עבורו. השני הוא מהירות – הנציגים משתדלים לענות לכל בקשה בזריזות, על מנת שלא לבזבז את זמנו של הלקוח. השלישי הוא הקשבה – אי אפשר להעניק את הפתרון המתאים, ללא מתן הקשבה ותשומת לב לצורכי הלקוח. אם כך, אין זה פלא שהחברה מונה לקוחות מרוצים רבים כל כך, השומרים לה אמונים.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות H&O בטלפון: 1900-72-99-95

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com