ונוסיל
שירות לקוחות >> תאגידי מים

קו הטלפון של תאגידי מים בישראל 1-900-72-13-90


תאגידי מים וביוב – לטובת הצרכן
החל משנת 2001 הוא שונה מספר פעמים, אך נחקק חוק תאגידי המים והביוב, כאשר המטרה העיקרית הייתה לשפר את איכות השירות לצרכן, שיפור תנאי המים וכמובן את איכות האמינות של גופי המים כלפי הציבור. לכל תאגיד מים כיום יש שירות לקוחות פרונטאלי, לצד מוקד שירות טלפוני וכך כל צרכן יכול תמיד לפנות בכל שאלה או בעיה.

תאגידי מים וביוב – מוקד שירות מקצועי
כיום קיימים 52 תאגידי מים וביוב. בין אם מדובר בתאגידי מים כמו הגיחון, מי אביבים, מי כרמל ובין אם מדובר בתאגידים כמו מניב ראשון, יובלים אשדוד, מיתב, מי שבע, מי נתניה או מי שקמה – תמיד ניתן ליצור קשר עם כל מוקד טלפוני שהוא על מנת לקבל את השירות המגיע כחלק מהאני מאמין של התאגידים.

תאגידי מים וביוב – ניתן תמיד ליצור קשר
מי שמחפשים את מספר הטלפון של אחד התאגידים, לכל אחד מהם יש אתר אינטרנט מאוד מפותח ומושקע שבו ניתן ליצור קשר גם באופן מקוון וגם באמצעות שירות טלפוני. מוקד שירות באמצעות הטלפון מציע את העזרה המקצועית ממש כמו שניתן לגשת בשעות קבלת הקהל. היתרון בטלפון הוא זמן ההמתנה המאפשר לבצע מספר פעולות במקביל עד שיגיע התור.

תאגידי מים וביוב – השקעה גדולה בתשתיות
כיום התאגידים באופן גורף משקיעים סכומים גדולים מאוד בתכנון תשתיות המים והביוב, על מנת לשפר ולשמר את איכות המים הגבוהה. במקביל ישנו שיפור בנושא הגבייה וכמובן ההשקעה החשובה ביותר – ההון האנושי. באמצעות מרכז מידע יכול כל לקוח ואזרח לקבל את המענה הטוב ביותר עבור מספר הצרכן שלו ובניגוד לאיכות השירות שניתן בטרם הוקמו התאגידים, היעילות משתפרת בכל יום ובכל רגע.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-72-13-90

להלן חלק מתאגידי המים במוקד:
טלפון הגיחון
טלפון יובלים אשדוד
טלפון מי אביבים
טלפון מי כרמל
טלפון מי נתניה
טלפון מי שבע
טלפון מי שיקמה
טלפון מיתב
טלפון מניב ראשון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com