טלפון שירות שארפ

שארפ (Sharp) היא חברה בינלאומית בת יותר ממאה שנה, המייצרת מוצרי חשמל ביתיים וידועה בזכות השימוש בטכנולוגיות מתקדמות. לחברה מגוון שירותים, והיא משקיעה בלמידה ופיתוח מתמיד. חברת Sharp מייבאת את מגוון מוצריה בארץ ומתאימה אותם לצרכן הישראלי, דוגמת מכשירים בעלי מנגנונים חכמים שומרי שבת.

שירות לקוחות טלפוני בחברת שארפ
בשארפ מאמינים כי המפתח להצלחה נעוץ בהבנה מקסימילת של הלקוח, על ידי מתן שירות לקוחות יעיל ומקצועי. במחלקת שירות לקוחות טלפוני של החברה ניתן לקבל מידע בנושאים שונים, וכן טיפול בכל סוגי הפניות, הניתן באדיבות וביעילות.

מספר הטלפון של שארפ – לרשות הלקוחות
הפונים למוקד הטלפון של שארפ נהנים ממתן תשובות לשאלות שונות, ומידע על המוצרים בכל הנוגע לאיכות, עיצוב, גודל, ביצועים ואחריות. כמו כן, קיים שירות מקצועי של טיפול בתקלות, והוראות מפורטות לתפעול המכשירים. בנוסף, שאלות בנוגע לנקודות המכירה, ייעוץ לפני קנייה וכל שאלה שהיא – הכל ניתן ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של שארפ.

שירות לקוחות אחראי ואמין
נציגי השירות במוקד הטלפון של שארפ רגישים ללקוח ולרצונות אותם הוא מביע, הם מתעניינים בשלומו ויעשו הכל כדי להשביע את רצונו. הטיפול בפניות השונות נעשה באופן מהיר ויעיל, שחוסך זמן למתקשרים ומכבד את הלקוחות. שארפ מחוייבת לאחריות ולשקיפות מלאה בינה ובין לקוחותיה, במוקד השירות הטלפוני בפרט ובכל אחד מתחומי החברה בכלל.

לשירות הלקוחות של שארפ

רח’ המצודה 31 אזה”ת אזור, 58001
טלפון: 03-6508282
פקס: 03-6508245
דוא”ל: info@ralco.co.il