ויפאליס
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל

מוקד רשתות מוצרי החשמל בישראל 1-900-72-00-61


השימוש במוצרי חשמל ושירותיו הם חלק משגרת היומיום של כל אזרח בישראל. בנוסף לשימוש במכשירים השונים, גודל יותר ויותר מספרן של רכישות המוצרים בארץ ובעולם, החל ממכשירים בסיסיים כמו מכשירי קירור וחימום, ועד לאביזרים נלווים בכל הקשור לציוד התקשורת והפנאי. כדי לרכוש את המוצרים האיכותיים, העמידים והאמינים ביותר, רבים הלקוחות שבוחרים לקנות בחנויות החשמל המוכרות.

מספר הטלפון של חנויות החשמל הגדולות בישראל
מוקדי הטלפון של חנויות החשמל הגדולות בארץ התאחדו למוקד שירות לקוחות טלפוני אחד, וכעת אין צורך להתקשר לכל מוקד שירות לקוחות בנפרד. מעתה קל יותר לדעת על המבצעים וההטבות של כל חנות, והמידע נגיש וזמין.

היתרונות שביצירת מוקד שירות לקוחות אחד
בשוק תחרותי כמו זה של מוצרי החשמל, איחוד מוקדי הטלפון של הרשתות הוא משמעותי ללקוח, מכיוון שהוא מעודד אותן לפתוח בעוד מבצעים והנחות. כמו כן, הדבר מציב רף גבוה של תודעת שירות, ועל כל המוקדים לעמוד בו. בנוסף, אדם שמחפש את מספר הטלפון של חנות מסוימת ומעוניין להשוות את שירותיה עם חנויות אחרות, עשוי לחפש את מספרי הטלפון של כל חנות וחנות, ולבזבז הרבה זמן. על ידי איחוד הקווים למוקד שירות לקוחות טלפוני אחד, הוא יכול לשוחח עם כל הרשתות בשיחה אחת, וכך לחסוך זמן יקר.

הלקוח מרוויח
האחדת מוקדי שירות הלקוחות הטלפוניים רואה לנגד עיניה את טובת הלקוח, ומבקשת ליצור שקיפות ואמינות בינו ובין החנויות. יוזמה זו דורשת מהן לעמוד בתנאים גבוהים, מה שמביא לייעול משמעותי של מערכי שירות הלקוחות, ולשיפור את איכות הטיפול בלקוח.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-72-00-61

להלן חלק מהחברות במוקד:
מחסני חשמל טלפון
טרקלין חשמל טלפון
שקם אלקטריק טלפון
best buy טלפון
באג טלפון
אבי סופר טלפון
אלקטרו קובי טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com