טלפון שירות קריסטל

ארבעת חברות הענק למוצרי חשמל התאחדו לחברה אחת: קריסטל תדיראן AEG ואמקור. כל אחת מהחברות מובילה בתחומה וידועה באיכות המוצרים שהיא מייצרת ומשווקת. יחד הן יוצרות סמל של איכות ועצמה, וניתן ליהנות מהן על ידי קבלת שירותים שונים ונרחבים.

מספר הטלפון של קריסטל
ארבעת החברות הציבו לרווחת הציבור שירות לקוחות טלפוני קשוב ומסור, המטפל במגוון רחב של פניות. לכל אחת מהחברות – קריסטל, תדיראן, AEG ואמקור, חשובה שביעות רצונו של הלקוח, והן יעשו הכל כדי להגיע לרמה גבוהה של שירות. הדבר נכון לגבי כל תחומי הפעילות בחברות, אך בפרט במחלקת שירות לקוחות, שכן זהו הערוץ הישיר והנגיש ביותר ליצירת קשר עם הלקוחות.

מעודדים את הקשר עם מחלקת שירות לקוחות
קריסטל, תדיראן, AEG, ואמקור מאמינות כי השיחה הראשונה עם מספר הטלפון של החברות היא משמעותית עבור המשך הקשר, ולכן הנציגים מתייחסים באדיבות וברצינות לכל פונה. על ידי עידוד המשך הקשר מצד החברות, יתפתחו אמון והגינות בינן ובין הלקוחות, וערכים אלה הם העומדים בראש סדר העדיפויות שלהן. במוקד מקווים כי מספר הטלפון של החברות יהיה נגיש ופעיל, ואף פונה לא יהסס להתקשר.

הנציגים של קריסטל
נציגי השירות במוקד הטלפון של החברות הם מקצועיים ואדיבים. הם נבחרו על פי רגישותם וסבלנותם, והודרכו לטפל כל אחד בתחום אחריותו בלבד. נושא שאינו קשור לנציג שהתפנה, מופנה מיד לנציג הרלוונטי, וכך מטופל ברמה הטובה ביותר. הטלפון של קריסטל תדיראן AEG ואמקור הוא הכתובת לכל בעיה, ונציגי השירות ישמחו לטפל בכל אחת ואחת מהן.

לשירות הלקוחות של קריסטל

חייגו 2992*