קניון חיפה

קניון עזריאלי הוא לא נחלתם הבלעדית של תושבי תל אביב. גם בחיפה יש קניון עזריאלי – קניון חיפה. אם אתם זקוקים למידע שימושי אודות הקניון: מרכז עזריאלי, חנויות בחיפה, מודיעין קניון עזריאלי, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכו' – כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים ובלחיצת כפתור אחת.
קניון עזריאלי חיפה – על הקניון

קניון עזריאלי חיפה שייך לקבוצת עזריאלי המפעילה ברחבי הארץ 14 קניונים. הקניון נוסד בשנת 1997 וכיום הוא מהווה מרכז קניות גדול ופופולארי בקרב תושבי חיפה ובאזור הצפון כולו. הוא שוכן על כביש 4 בתחילת דרך פרויד וקרוב גם לצירי תחבורה ראשיים וגם לצירי תחבורה ציבורית. על שטח של 30,000 מ"ר על פני 3 קומות קניון עזריאלי חיפה כולל מגוון רב של חניות ובתי עסק: חנויות אופנה, הלבשה לילדים ולתינוקות, הנעלה, תכשיטים, אופטיקה, ספורט, פנאי, תרבות, קוסמטיקה ויופי, מסעדות, בתי קפה, אולמות קולנוע וכמובן המון אטרקציות לילדים ולכל המשפחה.
קניון עזריאלי חיפה – על החנויות

קניון עזריאלי חיפה מציע לרשותכם עשרות חנויות ובתי עסק: גולף, הוניגמן, H&O, זיפ, גולבארי, ג'אמפ, בילאבונג, גלי, טבע נאות, טו גו, סקופ, ניינ וסט, נימרוד, אלדו, מנגו, פוקס, קאסטרו, רנואר, קרייזי ליין, ניו פארם, אפריל, ללין, אופטיקנה, אירוקה ועוד. כמו כן, לרשותם של המבקרים מועדון כושר הומס פלייס, סנף בנק לאומי, ג'ויסטיק (משחקייה לילדים ולמבוגרים) , מרכז צילום, דוכן של מפעל הפייס, תחנת מוניות ועוד. המבקרים יכולים להגיע אל הקניון באמצעות תחברוה ציבורית או עם הרכב הפרטי אותו ניתן להחנות בחניון ללא תשלום. כך או כך, אודות כל החניות של הקניון ואודות שלל שירותיו ופעילויות לילדים ולכל המשפחה אתם יכולים לקרוא כאן באתר או באתר של קניון עזריאלי חיפה.

צריכים את הטלפון של קניון חיפה?

חייגו 04-8147700