ויפאליס
שירות לקוחות >> עיתונים ומגזינים

מוקד טלפוני של עיתונים ומגזינים בישראל 1-900-720-103


לא משנה אם מדובר בשבועון כמו לאשה, ירחון כמו בלייזר, או עיתון יומי כמו ידיעות אחרונות - כולם יודעים שכל עיתון או הוצאת עיתונים זקוקים למוקד שירות לקוחות מצוין. לכן, זה ברור שהמוניטין של העיתונים המובילים בשוק מתבסס גם על השירות המקצועי שהם מעניקים ללקוחות. נציגי שירות הלקוחות של העיתונים המובילים, מעניקים שירות איכותי וללא פשרות, תוך מתן יחס אדיב, סבלני ומתחשב. ניתן לפנות אליהם בכל סוגיה, אם זו שאלה, בעיה או בקשה. הלקוחות הם המרכז בעבור מוקדי השירות, לכן חשוב להם לשמור על נאמנותם ולהתייחס לכל פניה במלוא הרצינות הנדרשת.

שירות לקוחות בטלפון
העיתונים המובילים, למשל מעריב, הארץ ו – The Marker, ישראל היום, גלובס, ג'רוזלם פוסט ואצבעוני, מנהלים מוקדי שירות טלפוני המאפשרים ללקוחות להתעדכן בכל המידע הדרוש להם, כגון: רכישת מנוי, חידוש מנוי, מוספים, משלוחים, הרשמה למהדורות הדיגיטליות ועוד. כמו כן, לקוח יכול להתקשר למוקד על מנת לשתף במקרים יוצאי דופן, הזקוקים לטיפול, ולהחליט יחד עם נציג השירות על פתרון שירוויח ממנו, ולא רק בטווח הקצר.

צרו קשר עם נציג שירות בטלפון, חייגו לטלפון: 1-900-720-103

להלן חלק מהעיתונים והמגזינים אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון ידיעות אחרונות
טלפון מעריב
טלפון הארץ ו דה-מרקר
טלפון ישראל היום
טלפון גלובס
טלפון לאישה
טלפון אצבעוני
טלפון בלייזר
טלפון הורים וילדים, להיות משפחה, מוטו, גלילאו צעיר, טבע הדברים, דרך האוכל

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com