טלפון שירות סמסונג

סמסונג (Samsung) היא חברה בינלאומית לייצור ושיווק של מוצרים ושירותים שונים, בעיקר מוצרי אלקטרוניקה. לחברה ותק של ששים שנה, והיא מוכרת עשרות מיליונים של מכשירי טלפון חכמים ברחבי העולם. חברת Samsung הבינלאומית מייבאת את מוצריה גם בארץ, ולה מאות אלפי לקוחות ישראלים מרוצים.

מספר הטלפון של סמסונג
לחברה סמסונג ישראל מוקד שירות לקוחות טלפוני, המטפל במגוון המוצרים והתרחישים הקיימים. על אף גודלה של החברה ומצע השירותים הנרחב שלה, אין פשרות בנוגע לאיכות הטיפול בכל פניה במחלקת שירות לקוחות, ואפילו להיפך: החברה משתמשת בניסיונה הרב כדי לנתב כל בעיה לפתרון המתאים לה. בסמסונג מבינים את החשיבות שבמתן מענה מדויק ומהיר במחלקת שירות לקוחות, ולכן נעשים כל המאמצים בכדי להנגיש את מספר הטלפון של החברה ולייעל את המערכת עוד עוד.

קשובים ללקוח
סמסונג מתמחה בהבנת צרכי הלקוחות ופיתוח מוצרים שיתאימו לו, אך עם זאת, היא מקיימת תהליך מתמשך של למידה לצד פעילותה היומיומית. אגף שירות לקוחות טלפוני הוא תחום חשוב מאין כמוהו בהבנת צרכי הלקוחות, שכן זהו הקשר הבלתי מתווך והאישי ביותר שניתן ליצור איתם. מתוך הבנה זו, נציגי השירות במוקד הטלפון של סמסונג מקדישים יתר תשומת לב לכל לקוח ולכל פניה.

הטלפון של סמסונג – עם הלקוח לפני הקניה
הוראות הפעלה וטיפול בתקלות הם שירותים חשובים, אך יש להשקיע מחשבה גם לפני רכישת המכשיר. בסמסונג ישנם יועצים מומחים המאפיינים את רצון הלקוח המדויק, ומתאימים לו את המכשיר המתאים ביותר לדרישותיו. אחד ממאפייניה הבולטים של החברה הוא ההשקעה האינדיבידואלית בכל לקוח, והתאמה מלאה של השירותים לרצונותיו.

לשירות הלקוחות של סמסונג

חייגו *3603