שירות לקוחות סימילאק

סימילאק היא חברת תזונת תינוקות מובילה בישראל, המתמחה בהתפתחות נכונה של פעוטות. סימילאק היא חברת בת של חברה בינלאומית בת יותר ממאה שנים, העוסקת בשיווק, מחקר ופיתוח של מוצרים שונים הקשורים לתזונה ובריאות, והיא בעלת שם עולמי בזכות איכות מוצריה.

מספר הטלפון של סימילאק
בריאות תקינה של התינוק היא מהחשובות שבהתפתחותו, ומעסיקה הורים רבים במהלך היום, גם אם לא מתעוררת בעיה מובחנת. חברת סימילאק מבינה את הדאגה והאחריות שמוטלת על ההורים, ומקלה עליהם באמצעות מוקד שירות לקוחות טלפוני מקצועי שמופעל על ידי מומחים מהבוקר עד שעות הערב. מוקד הטלפון של סימילאק פועל בשפות שונות, ובכל יום. סימילאק רואה במערך שירות לקוחות איכותי סמל להצלחה של החברה כולה, ולכן משקיעה בו מאמצים רבים.

דברים שחשוב לדעת על מספר הטלפון של סימילאק
מוקד הטלפון של סימילאק זמין בין השעות 8:00-20:00 בימי חול, ובימי שישי וערבי חג בין השעות 8:00- 13:00. ניתן לפנות לקו הטלפון של סימילאק במגוון שאלות, כגון תרכובת המזון, מרכיבים תזונתיים, ייעוץ והדרכה, ועוד ועוד. בקו הטלפון יושבים מומחים המוסמכים לענות על שאלות.

שירות לקוחות טלפוני לכל בעיה
כמו בכל מערך שירות לקוחות, בסימילאק ישנה גם התייחסות למוצרים מסוימים. בפניה מסוג זה, מומלץ להכין מראש את התאריכים שמופיעים על האריזה, וכן את קוד הייצור של המוצר. נציגי השירות ישמחו לטפל בכל בעיה שעולה כדי להבטיח שמירה מירבית על בריאות התינוק.

לשירות הלקוחות של סימילאק

חייגו 1-800-65-65-01