סושי טו גו משלוחים

רעבים? בא לכם להתפנק על משלוחי סושי ממסעדות מומלצות?
כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לקו הטלפון של אינדקס הסושי, לבחור את המסעדה סושי טו גו ולהזמין משלוחי אוכל אליכם בטלפון עד הבית או למשרד.
תוכלו לחייג ולבחור בטלפון את המסעדה הקרובה אליכם: סושי טו גו תל אביב המבצע משלוחים באיזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים, סושי טו גו רמת השרון המבצע משלוחי אוכל לרמת השרון, הרצליה והרצליה פיתוח, או סושי טו גו כפר סבא שמבצע משלוחי סושי לכפר סבא, רעננה, הוד השרון ומושבי הסביבה.
רשת Sushi2Go היא מחלוצי הסושיות בישראל, שמתמחה בהכנת סושי איכותי, מהיר וזמין, ומאפשרת לכם לבחור אם אתם רוצים להזמין בטלפון משלוח עם שליח שיגיע אליכם עד הבית, או שאתם מעדיפים לאסוף את הסושי בעצמכם ב-take away ממסעדת סושי טו גו הקרובה אליכם.
תפריט סושי טו גו מורכב ממגוון מנות של רולים בודדים וקומבינציות, מנות צמחוניות בלבד (עם תוספות כמו מלפפון, אבוקדו או בצל) או קומבינציות המשלבות סוגי דגים שונים (כמו טונה, דניס או סלמון), כך שכל אחד יכול למצוא את מבוקשו לפי טעמו, והכל במחירים עממיים נוחים לכיס. לצד מנות הסושי תפריט המסעדה מציע לכם גם מבחר תוספות ומנות משלימות כמו אדממה, חמוצים יפניים, סלטים קטנים שונים, וכדומה.
אם אתם רוצים לפנק את האורחים שלכם, בין אם אתם עורכים אירוע פרטי או עסקי, או מעוניינים בקייטרינג מהמטבח האסייתי, תוכלו להזמין מסושי טו גו גם משלוחים של מגשי מסיבה מהודרים.
סושי טו גו – פשוט. לבוא. לקחת. והכל במרחק טלפון אחד מכם.

צריכים את הטלפון של סושי טו גו? חייגו

03-5403333