טלפון שירות ניופאן

ניופאן היא חברה לייבוא ושיווק של מוצרי חשמל ביתיים מתקדמים. החברה פועלת בישראל קרוב לשלושים שנה, והיא היבואנית הרשמית של חברות בינלאומיות רבות כגון דלונגי, טושיבה, קאנון ומג'ימיקס. במרוצת השנים גדלה החברה ורכשה חברה נוספת למוצרי חשמל, וכן הקימה חברת-בת למוצרי בוטיק חשמליים.

מספר הטלפון של ניופאן
ניופאן ידועה בזכות המקצועיות במחלקת שירות לקוחות. היא זכתה בפרס מצוינות השירות של המרכז הישראלי לניהול במשך שלוש שנים ברציפות, וממשיכה להתייעל כל הזמן בתחום זה. כחלק מהרצון ללכת לקראת הלקוחות כמה שיותר, עומד לרשות הציבור מערך שירות לקוחות טלפוני מאורגן ואחראי, המסוּוַג לפי תחומי הפעילות הרבים של החברה.

מוקד הטלפון של ניופאן – לכל בעיה ושאלה
ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של ניופאן בכל נושא של פניה: תפעול מכשירים, החברות והמותגים המשוּוַקים, נקודות מכירה, טיפול בתקלות, ומידע בכל נושא אחר. מחלקת שירות לקוחות מנוסה במציאת פתרונות לכל הפניות ומתמחה בטיפול מקצועי בכל אחת מהן.

לא רק שירות לקוחות טלפוני
הנציגים במוקד הטלפון של ניופאן הם אדיבים וקשובים, ומשקיעים את מלוא תשומת הלב בכל מי שפונה לחברה. לצד הפעילות השוטפת של מחלקת שירות לקוחות, ידועה ניופאן ביחס האישי והחם שהיא מעניקה לכל לקוח. יחס זה הוא שהופך את ניופאן למותג מצליח, שרבים כל כך הלקוחות המרוצים ממנו

לשירות הלקוחות של ניופאן חייגו 

צרו קשר

לשיפור מתן השירות, להלן רשימת הנושאים ואופן הפניה בגין כל נושא

תאום טכנאי מכונות כביסה, תנורים, מדיחי כלים וכדומה 1700-700-983

תאום טכנאי מסכים 1700-700-727

רכישת חלקי חילוף ואביזרים נלווים 1700-700-983

תמיכה טכנית מדפסות 072-2558808

מסירת מוצר לתיקון למעבדה רשימת מרכזי שירות

תעודת אחריות אין צורך במילוי תעודת אחריות באתר. יש לשמור את מסמכי האחריות. תעודת אחריות למזגני האייר כפוף לשליחת חשבונית בתוך 30 יום מהרכישה להודעות WhatsApp בלבד 050-3041792
פקס 03-9535990,
מייל HaierAC@newpan.co.ilמשרדי החברה / קשרי לקוחות לפניה במייל לחצו כאן