ונוסיל
שירות לקוחות >> משקאות

מוקד חברות המשקאות בישראל 1-900-720-107


בישראל פועלות מספר חברות המשווקות משקאות קלים וחריפים ומפורסמות בארץ ובעולם, כמו טמפו, יקבי כרמל וקוקה קולה. בין מוצרי ושירותי החברות קיימת לפעמים חפיפה, דבר שיכול להביא לתחרות ביניהן.

מספר הטלפון של חברות המשקאות
כדי לעודד את התחרות ולמקסם את היתרונות שבמערך שירות לקוחות, הושק לאחרונה מוקד שירות לקוחות טלפוני אחד, הכולל את כל מספרי הטלפון של חברות המשקאות הגדולות בארץ. לקוחות ומתעניינים שמחפשים את מספר הטלפון של יקבי רמת הגולן למשל, יכולים להתקשר למוקד הכללי, ולשוחח עם מוקד השירות של החברה. לאחר מכן, הם יוכלו למצוא בקלות את מספר הטלפון של חברת משקאות אחרת, ולברר על נושא דומה או כל נושא אחר.

שירות לקוחות אחר
לצד עידוד התחרות הבריאה בין מוצרי החברה, המוקד דורש גם התייעלות בתחום שירות הלקוחות, מפני שהנגישות לקו הטלפון של חברה מסוימת היא זמינה יותר. כך, במקרה של מוקד שירות לקוחות טלפוני שאינו משרת היטב את הלקוחות, יהיה קל ומהיר הרבה יותר "להתייאש" וללחוץ על מספר השלוחה של חברה אחרת המספקת את אותם שירותים.

הלקוח מעל הכל
יוזמת ההתייעלות בתחום שירות לקוחות נועדה לשרת את הציבור, ולהביא לידיעתם את כל הפרטים הרלוונטיים לגביהם, בצורה מדויקת ואמינה יותר. קו הטלפון הוקם מתוך האמונה כי זכותו של כל אחד ואחד לקבל את המידע שהוא דורש בנוגע למוצרים שהוא צורך.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-720-107

להלן חלק מהחברות במוקד:
קוקה קולה טלפון
טמפו טלפון
יפאורה טבורי טלפון
יקבי כרמל טלפון
יקבי רמת הגולן טלפון
wine and more טלפון
בית היין טלפון
שר המשקאות טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com