המכללה האקדמית תל חי

מכללת תלחי הינה מכללה אקדמית השוכנת בצפון הארץ, מעל קרית שמונה, במקום בו שכן בעבר היישוב תל חי. החל משנת 1996, כאשר קיבלה את התואר מכללה תלחי מוכרת כמוסד לימודים אקדמיים עצמאי. לימודי תואר במכללת תל חי מלווים בסביבה פסטורלית, כאשר מרבית הסטודנטים מתגוררים בקיבוצים הסמוכים לה. שירות מודיעין חדש, הוקם עבורכם, מתעניינים וסטודנטים במכללת תל חי, ומספק לכם מענה מהיר ונוח. כל המידע לו אתם זקוקים ממכללת תל חי, יעמוד לרשותכם בשיחת טלפון אחת בלבד אל מספר הטלפון המצורף לעיל.

כל החוגים האקדמיים בתל חי
בחיוג אל שירות מודיעין זה, תוכלו לקבל מידע נרחב אודות תוכניות הלימוד והחוגים האקדמיים במכללת תל חי, בשיחת טלפון אחת.
לימודים לתואר: תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה, זאו-טכנולוגיה, מדעי המחשב, מדעי התזונה, מדעי המזון, מדעי הסביבה, פסיכולוגיה, חינוך, שירותי אנוש, לימודים רב תחומיים, תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית וביוטכנולוגיה, תואר שני בדרמה תרפיה ולימודי גליל.
לימודי תעודה במרכז לאומנויות: מדריך מוסמך בצורפות, קדרות או אמנות פלסטית. כמו כן, ניתן לשלב את אחד המסלולים יחד עם B.A בחוג הרב תחומי.
בנוסף, ישנם המרכז ללימודי חוץ, היחידה להכשרת מטפלים, מכינות קדם אקדמיות ויחידות לימודים נוספות.

מספר טלפון אחד לתכנון הלימודים
מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי אל מודיעין טלפוני, המושתת על מערכת חכמה לניתוב שיחות. בין המידע המצוי במערכת ניתן לנתב באמצעות לחיצות פשוטות על מקשי הטלפון: תנאי קבלה, לימודי חוץ, שכר לימוד, מערכת שעות ועוד. כמו כן, מודיעין טלפוני זה אגד עבורכם את כל המידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. ניתן לגשת אל השירות בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית תל חי?

חייגו 04-818-1855