המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון, הינה מכללה המקיימת לימודים אקדמיים, בהם לימודים לתואר ראשון של המכללה או של אוניברסיטת בר אילן. מכללת אשקלון החלה את דרכה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן באשקלון, והשתיים משתפות פעולה עד היום. עבורכם, מועמדים וסטודנטים במכללה האקדמית אשקלון, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בשיחת טלפון אחת בלבד אל השירות, יעמוד לרשותכם כל המידע לו אתם זקוקים, בנוחות ובמהירות.

כל חוגי הלימוד במכללת אשקלון
בחיוג אל מודיעין טלפוני, כל חוגי הלימוד במכללת אשקלון, התוכניות והתארים, יעמדו לרשותכם.
תואר B.A בחוגים לכלכלה – כלכלה ובנקאות, כלכלה וניהול, וכלכלה ולוגיסטיקה; תואר B.A בעבודה סוציאלית, ותוכנית הסבה לאקדמאים; B.A בחוג לקרימינולוגיה, וכן מסלול דו חוגי בשילוב סוציולוגיה, פסיכולוגיה או ממשל ופוליטיקה; B.A בחוג למדעי המחשב; B.A דו חוגי לסוציולוגיה אנתרופולוגיה בשילוב קרימינולוגיה, ממשל ופוליטיקה או פסיכולוגיה ; B.A דו חוגי לפוליטיקה וממשל; B.A בחוג לפסיכולוגיה, וכן מסלול דו חוגי; B.A דו חוגי ללימודי ארץ ישראל; B.A בחוג ללימודי תיירות ופנאי; כמו כן, ישנם שלושה מסלולים לתואר B.A רב תחומי של אוניברסיטת בר אילן: כלכלה ומנהל עסקים, חינוך, ומדעי המדינה במגוון מגמות/התמחויות. בשלושה מסלולים אלו תינתן לסטודנטים אפשרות להמשיך אל תואר שני באוניברסיטת בר אילן.

לתכנן את הלימודים בשיחת טלפון
מספר הטלפון, הינו מספר טלפון מרכזי אל שירות מודיעין. השירות מבוסס על מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר באמצעות לחיצות על מקשי הטלפון, תכוון אתכם אל המידע הדרוש לכם: תנאי קבלה, מכינות קדם אקדמיות, שכ"ל ועוד. כמו כן, שירות מודיעין זה אגד עבורכם את כל המידע גם אודות מכללות ואוניברסיטאות נוספות בישראל. השירות זמין עבורכם מכל מכשיר טלפון ובכל שעה.

צריכים את הטלפון של המכללה האקדמית באשקלון?

חייגו 08-678-9111