מי שקמה מוקד תשלומים ושירות לקוחות

מי שקמה – לתת למקצוענים לעבוד
בשנת 2001 חוקקה הכנסת את חוק תאגידי המים והביוב, המחייב כל רשות להקים גוף שיהיה אחראי על אספקת המים לתושבים ותפעול ניקוז מי הביוב. תאגיד מי שיקמה בע"מ הוקם בשנת 2008 ומחולק על פני ארבע רשויות: עיריית חולון, עיריית אור יהודה, מועצת אזור ומועצת בית דגן. למרות החלוקה בין הרשויות, עדיין ניתן ליצור קשר באותו טלפון מספר. באתר האינטרנט גם ניתן למצוא מספרי טלפון של יחידות נוספות.

מי שיקמה קובעת מטרת על
לאורך השנים קבע לעצמו התאגיד רף גבוה ובלתי מתפשר של פיתוח תשתיות באמצעות טכנולוגיה חדישה ושיפור איכות החיים של צרכני התאגיד, אך במקביל ובאופן מוגדר אף יותר – שירות לקוחות. במידה וצרכנים מבקשים ליצור קשר עם משרדי החברה במקום מגוריהם, ניתן לעשות זאת באמצעות מוקד טלפוני הנותן מענה ומבקש לפתור כל בעיה. תוך הפעלת מרכז מידע המעניק שירות טלפוני לאורך שעות פעילות התאגיד וכמובן קליטת מידע בנוגע לתקלות – לכל צרכן ניתנת האפשרות לקבל את השירות הטוב והיעיל ביותר.

מי שיקמה – לשאוף ולשפר את איכות החיים
איכות החיים של התושבים באה לידי ביטוי באיכות מאוד גבוהה של מים, העומדת בכל התקנים הנדרשים. מעבר לכך איכות החיים גם נמדדת בשמירה על הסביבה על ידי ניקוז מי ביוב כראוי וחשוב מאוד להוסיף את הקשר של תאגיד המים עם כל תושב וכל צרכן בכל נושא. כמובן שיש אפשרות לפנות גם באפיקים נוספים, אך מרכז שירות מקצועי עם מענה אנושי זמין בהחלט משפר את העניינים.

מי שיקמה והזרימה הטבעית
המים הם המוטיב החשוב ביותר בעבודה והזרימה היא האופי. מוקד שירות טוב יודע לזרום עם הלקוחות ולהשתפר כל הזמן.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי שיקמה

חייגו : 1-800-300-252