ונוסיל
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות

מוקד חברות המזון והמחלבות בישראל 1-900-72-00-63


בישראל קיימות מספר חברות מזון מרכזיות, המשווקות סוגי מזון שונים. על מדפי החנויות ניתן למצוא מגוון רחב מאד של מוצרי מזון ישראליים, ובאופן דומה, הביקוש לאותם מוצרים הוא גדול באופן יחסי. חלק ממוצרי המזון משווקים גם לחו"ל על ידי החברות. למרות שמקובל לחשוב כי חברות המזון מסוּוַגות לפי תחומי האוכל, פעמים רבות ישנה חפיפה בין אותו מוצר המשוּוַק על ידי חברות שונות.

מספר הטלפון של חברות המזון הישראליות
כדי לעודד את התחרות בין החברות ואת מודעות הציבור, נפתח מוקד שירות לקוחות טלפוני אחד, שניתן ליצור דרכו קשר עם מספר הטלפון של כל אחת מהחברות. היתרון המרכזי שביוזמה זו הוא השיפור המשמעותי במערך שירות לקוחות, המאפשר לקיים ערוץ תקשורת פתוח בין הציבור ובין החברות והשירותים שהן מציעות. על ידי יצירת שקיפות מצד החברות, תגבר מודעות הציבור לשירותים ולהטבות שביכולתו ליהנות מהם, והדבר יביא לתחרות בריאה בתחום המזון בארץ.

קצר ולענין
יתרון נוסף באיחוד כל קווי הטלפון של חברות המזון הגדולות הוא החסכון בזמן. אנשים שיוצרים קשר עם מספר הטלפון של החברות במטרה לחפש את אותו מוצר או שירות, יכולים לערוך השוואה מהירה ויעילה ביניהן, ולחסוך זמן יקר.

מהפכה בענף שירות לקוחות
יצירת מוקד שירות לקוחות טלפוני אחד מקלה על הציבור בפנייתו לחברות המזון, ומעניקה לו תחושה חיובית ברגע ההתקשרות איתן. שיחת הטלפון היא הקשר הישיר והאישי ביותר בין הלקוח למוכר, והיא זו שמבטיחה שיתוף פעולה פורה בהמשך. מסיבה זו ועוד רבות, הוקם מוקד שירות הלקוחות הטלפוני החדש של חברות המזון בישראל.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-72-00-63

להלן חלק מהחברות במוקד:
אוסם טלפון
שטראוס עילית טלפון
תנובה טלפון
טרה טלפון
טבעול טלפון
מטרנה טלפון
סימילאק טלפון
תלמה יוניליוור טלפון
זוגלובק טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com