ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> תחזית מזג אוויר בטלפון

תחזית מזג האוויר *
03-560-0600כדי שנוכל לכלכל את צעדינו חשוב לנו לדעת מראש מה תחזית מזג האוויר לימים הקרובים – בין אם אנחנו מתכננים טיול או פעילות מיוחדת, רוצים לצאת לשוט, או סתם אם מתלבטים אם יהיה קר או חם, מה כדאי ללבוש והאם להצטייד במעיל ומטריה, או שמא בגדים קצרים, ולדעת מה התחזית מזג האוויר לשבת הקרובה.

אז לכן אם אתם מחפשים את הטלפון של קו מזג האוויר, המעודכן כל יום כל היום, חייגו לקו תחזית האקלים, קו התחזית הרשום מעלה, אתם מוזמנים להתקשר למודיעין הטלפוני שלנו ולבדוק מה מזג האוויר הצפוי לימים הקרובים – לרשותכם תחזית יומית, תחזית שבועית, תחזית מורחבת, ועוד, עם מידע מפורט לגבי טמפרטורות המינימום וטמפרטורות המקסימום, המשקעים, הרוחות, גובה הגלים וכו'. בקו ניתן לשמוע תחזית מזג אוויר שבועי, תחזית מזג אוויר יומי, תחזית מזג אוויר סופשבוע

באפשרותכם לברר בשיחת טלפון אחת בכל ימות השבוע ובכל שעות היום למוקד הארצי את התחזית הצפויה לכל אחד מהאזורים והערים בישראל – האם צפויה התחממות או התקררות, האם היום צפוי להיות מעונן חלקית או שטוף שמש, האם ירדו ממטרים או גשמים או אפילו שלג, האם קיימות אזהרות מיוחדות, התחזית מתייחסת גם לערים ואזורים בארץ, למשל מזג אוויר בתל אביב, מזג אוויר בירושלים, בעפולה.

המידע ניתן בקו המידע הטלפוני בהתאם לנתונים עדכניים על מזג האויר שמתקבלים ומתעדכנים באופן שוטף מהשירות המטאורולוגי. הטלפון של מודיעין תחזית מזג אוויר הוא: 03-560-0600

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com