תחזית מזג האוויר

כדי שנוכל לכלכל את צעדינו חשוב לנו לדעת מראש מה תחזית מזג האוויר לימים הקרובים – בין אם אנחנו מתכננים טיול או פעילות מיוחדת, רוצים לצאת לשוט, או סתם אם מתלבטים אם יהיה קר או חם, מה כדאי ללבוש והאם להצטייד במעיל ומטריה, או שמא בגדים קצרים, ולדעת מה התחזית מזג האוויר לשבת הקרובה.

אז לכן אם אתם מחפשים את הטלפון של קו מזג האוויר, המעודכן כל יום כל היום, חייגו לקו תחזית האקלים, קו התחזית הרשום מעלה, אתם מוזמנים להתקשר למודיעין הטלפוני שלנו ולבדוק מה מזג האוויר הצפוי לימים הקרובים – לרשותכם תחזית יומית, תחזית שבועית, תחזית מורחבת, ועוד, עם מידע מפורט לגבי טמפרטורות המינימום וטמפרטורות המקסימום, המשקעים, הרוחות, גובה הגלים וכו'. בקו ניתן לשמוע תחזית מזג אוויר שבועי, תחזית מזג אוויר יומי, תחזית מזג אוויר סופשבוע

באפשרותכם לברר בשיחת טלפון אחת בכל ימות השבוע ובכל שעות היום למוקד הארצי את התחזית הצפויה לכל אחד מהאזורים והערים בישראל – האם צפויה התחממות או התקררות, האם היום צפוי להיות מעונן חלקית או שטוף שמש, האם ירדו ממטרים או גשמים או אפילו שלג, האם קיימות אזהרות מיוחדות, התחזית מתייחסת גם לערים ואזורים בארץ, למשל מזג אוויר בתל אביב, מזג אוויר בירושלים, בעפולה.

המידע ניתן בקו המידע הטלפוני בהתאם לנתונים עדכניים על מזג האויר שמתקבלים ומתעדכנים באופן שוטף מהשירות המטאורולוגי. הטלפון של מודיעין תחזית מזג אוויר הוא: 

03-560-0600