טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים

אינדקס כבישי האגרה והחניונים של ישראל 1900-720-565


מספר הרכבים הנעים על כבישי המדינה הם ללא ספק אחד הסימנים הבולטים לעושרה של המדינה ושל תושביה. עם זאת, מספר הרכבים הנעים כיום בכבישי ישראל ובעולם בכלל, ללא ספק גורם לצפיפות יתרה. בדיוק בשביל לפתור בעיה זו ולהעניק לציבור הנהגים תנאי נהיגה מעולים, מהירות ויעילות, נועדו כבישי אגרה. הם נמצאים במדינות רבות בעולם וגם בישראל: כביש 6, הנתיב המהיר לתל אביב, מנהרות הכרמל. אם הינכם זקוקים למידע אודות השירותים שמעניקים כבישים אלה, כאן ניתן למצוא את כל המידע: כבישי ישראל, תשלום אגרה, אינדקס, מודיעין, כתובת מייל, שירות לקוחות ועוד.

שימוש בכבישי אגרה
כבישי אגרה הם כבישים שהשימוש בהם כרוך בתשלום. הכסף אותו משלמים הנהגים נועד לממן את הקמתו של הכביש, הפעלתו, שיפורו המתמיד ותחזוקתו. בשל כל האלמנטים הללו, בעלי הכביש יכולים להציע לנהגים תנאי נהיגה מצוינים וכמובן חיסכון ניכר בזמן. גביית האגרה מתבצעת באמצעות חיישנים אלקטרוניים (כמו בכביש 6) או בדרך ידנית (כמו שאפשר למצוא במנהרות הכרמל). חישוב האגרה מבוסס על מרחק הנסיעה, סוג הרכב, שעות היום, תנועה על הכביש ועומסים. אפשר לשלם באופן חד פעמי על נסיעה אחת ואפשר לרכוש מנוי.

כבישי אגרה בישראל
כבישי אגרה יכולים להיות מכמה סוגים: כבישים עוקפים, גשרים או מנהרות. בישראל, כביש האגרה הראשון שהוקם היה כביש 6 – כביש אגרה אלקטרוני חדשני ומתקדם. היום הוא מהווה חלופה מהירה ונוחה לנסיעה על כבישי ישראל. כמה שנים אחרי זה הוקם הנתיב המהיר לתל אביב הראשון מסוגו בישראל במטרה לתת עדיפות לתחבורה ציבורית ולרכב רב תפוסה בכניסה לתל אביב. כביש האגרה השלישי שהוקם הן מנהרות הכרמל במטרה לשפר את איכות חייהם של תושבי חיפה ולקצר באופן משמעותי את זמן הנסיעה הנדרש לחציית העיר.

צריכים את מוקד כבישי האגרה? חייגו 1900-720-565

להלן חלק מכבישי האגרה אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון כביש 6
טלפון מנהרות הכרמל
טלפון הנתיב המהיר
שירות לקוחות פנגו
סלופארק טלפון
איזיפארק טלפון
חניון נתב"ג טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com