ויפאליס
שירות לקוחות >> יבואני מוצרי חשמל

מוקד יבואני מוצרי החשמל בישראל 1-900-72-00-62


בשוק הישראלי פועלות מספר רשתות מרכזיות לייצור וייבוא של מוצרי חשמל. פעמים רבות לקוחות מעוניינים במידע על מוצר כשלהו, ורק לאחר הקניה הם מגלים מידע משמעותי על אותו מוצר שמשוּוַק ברשת אחרת, והיה יכול להיות משמעותי לקניה. הדבר נוגע בעיקר למחירי המוצרים, אך גם לשירותים השונים שמציעות הרשתות.

מספר הטלפון של יבואניות ויצרניות החשמל
כדי לפתור בעיה זו ולהביא לשיפור מקסימלי במערך שירות לקוחות, הוקם מוקד שירות לקוחות טלפוני שמאגד בתוכו את קווי הטלפון של כל הרשתות. על ידי יצירת מנגנון חיצוני שאינו תלוי בגורם העשוי לשבש את האינטרסים, יוכלו הלקוחות לקבל מידע - ראשית על קיומן של כל אחת מהרשתות, ומעבר לכך על הנעשה בכל אחת מהן, במתן גישה שווה לכולן.

המידע הניתן במוקד הטלפון של יבואניות ויצרניות החשמל
מרגע ניתוב השיחה לרשת הרצויה, המידע והשירותים שניתנים במחלקת שירות לקוחות עוברים לאחריותה של הרשת. כך מובטחת תחרות בריאה בין הרשתות, שכן על ידי גישה שווה למחלקות שירות לקוחות טלפוני בכל רשת, קל יותר להשוות ולדרג את איכות השירות של כל אחת מהן. כתוצאה מכך, לכל אחת מהחברות יש אינטרס להיות הטובה ביותר ולשפר עוד ועוד את מערך שירות הלקוחות שלה.

חסכון ללקוח
איחוד קווי הטלפון של הרשתות עשוי גם לחסוך זמן רב ללקוחות. במקום לחפש את מספר הטלפון של כל יצרנית ויבואנית חשמל, ניתן לחייג למספר הטלפון של הרשתות, ואין צורך לחפש ולשנן מספרי טלפון חדשים. איחוד הקווים נעשה מתוך התחשבות בלקוח וההבנה כי יש לתת לו את השירות הטוב ביותר שניתן לקבל, ובצורה כזו שתשים אותו במרכז.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות למוקדי שירות הלקוחות בטלפון : 1-900-72-00-62

להלן חלק מהחברות במוקד:
שירות LG
שירות בוש
שירות סימנס
שירות קונסטרוקטה
שירות אמקור
שירות AEG
שירות תדיראן
שירות קריסטל
שירות אלקטרה
שירות ניופאן
שירות סמסונג
שירות שארפ
שירות יורוקום
שירות פנסוניק

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com