טבע נאות – שירות לקוחות

טבע נאות הינה חברת הנעלה ידועה, המשווקת נעלים נוחות לנשים וגברים. מעבר לנוחות ואיכות המוצרים עליהם מתחייבת החברה, החברה מבטיחה גם שירות לקוחות איכותי וזמינות גבוהה למענה על שאלות או בקשות מצד לקוחות הרשת. במידה ולקוח מעוניין להציף מקרה כלשהו, הוא יכול להתקשר אל מספר הטלפון של טבע נאות, ולהיענות במהירה על ידי נציג או נציגת שירות. נציגי השירות במוקד הינם סבלניים ואמפאתיים, וניסיונם הרב מאפשר להם לטפל במגוון רחב של בעיות לשביעות רצון הלקוח.

איזה מידע ניתן לברר במוקד?
מוקד השירות, מאפשר ללקוחות הרשת להתעדכן במוצרים חדשים, אביזרים, מבצעים והנחות ועוד. במידה ולקוח קיבל שובר למימוש באחת מחנויות הרשת, הוא יכול לעשות בירור בטלפון לגבי התוקף שלו, באיזה אופן יוכל לממש אותו ועוד. כמו כן, במידה ולקוח מעוניין להצטרף למועדון הלקוחות, או לברר בנוגע להטבות המצויות בכרטיסו, הוא יכול לחייג את מספר הטלפון של טבע נאות ולהיענות בהקדם.

הטלפון של טבע נאות
כאשר הינכם נתקלים בבעיה כלשהי ומעוניין לפתור אותה אל מול מוקד השירות, ראשית כל עליכם להיות מהורה בכל הפרטים : באיזה סניף מסניפי הרשת מדובר, מתי נתקלתם בבעיה זו וכו'. במהלך השיחה, נציג השירות יקשיב לתוכן הפנייה וינסה להבין את הצרכים שלכם. בהתאם לזאת, הוא יעניק לכם את הפתרון האידיאלי והמהיר ביותר עבורכם, שיועיל לכם גם בטווח הארוך יותר.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה:

 מענה טלפוני בין 9:00-14:00 

חייגו לטלפון שירות הלקוחות

של טבע נאות: 073-2120151