חניון נתב"ג – טלפון שירות לקוחות

שירות לקוחות חניונים בנתב"ג

חניון טרמינל 3 טלפון – 03-975-2550

מרכז מידע ושירות רשות שדות התעופה – 03-9755555
רשות שדות התעופה מפעילה לרשות קהל הנוסעים מערך חניונים לטווח קצר לצד חניונים לטווח ארוך, כאשר חלק ממקומות החניה מקורים וחלקם פתוחים.
כדי לקבל את המידע הנחוץ לכם לפני ההגעה עם רכבכם לנתב"ג, מוזמנים להתקשר למספר הטלפון של החניונים של נמל תעופה בן גוריון, וליהנות משירות לקוחות אדיב שייתן לכם מענה לכל שאלה, החל ממיקום החניונים לטווח קצר והחניונים לטווח ארוך, מקומות החניה המקורים והפתוחים, מחירי החניה, שירותי ההסעה מהחניונים המרוחקים מהטרמינל, וכיו"ב.

טלפון חניונים בנתב"ג
אם גם אתם מעוניינים לחנות בחניונים בנמל תעופה בן גוריון, המופעלים על ידי רשות שדות התעופה, אך רוצים לברר קודם את כל הפרטים הרלוונטיים בטלפון, הנכם מוזמנים להתקשר למספר הטלפון המופיע למעלה של החניונים בנתב"ג וליהנות משירות לקוחות מקצועי שייתן לכם מענה אמין ומהיר.

מספר טלפון של חניונים בנמל תעופה בן גוריון
באמצעות שיחה למספר טלפון של החניונים בנמל תעופה בן גוריון, תוכלו לברר הכל אודות החניונים בטרמינל 3 ובטרמינל 1, על מערך שירות הסעה פנימי חינם מהחניונים אל הטרמינל ובחזרה, מקומות חניה השמורים לנכים, מקומות חניה מקורים, וכן לגבי חניון השכרת רכב בו ניתן לקבל ולהחזיר רכב שכור על ידי חברות השכרת הרכב השונות הפועלות בנתב"ג.
קבלו את הטלפון של מוקד שירות הלקוחות של חניון נמל התעופה בן גוריון (נתב"ג). המוקד משרת גם את לקוחות חניון טווח קצר וגם את לקוחות חניון טווח ארוך

צריכים את הטלפון של חניון נתב"ג?

חייגו 03-9752550