שירות לקוחות זוגלובק

זוגלובק היא אחת מחברות המזון הגדולה בארץ למוצרי בשר, וכן למוצרים צמחיים ולבצק. החבה הוקמה בעיר נהריה על ידי משפחה גרמנית שעלתה לארץ בשנת 1937. מאז היא הקימה מפעלים שונים, וכיום היא מעורבת בתהליכים רבים של ייצור מזון בארץ.

מוקד שירות לקוחות אדיב ואיכותי
לחברת זוגלובק מוקד שירות לקוחות טלפוני, ובו נציגים בעלי תודעת שירות גבוהה, שעברו הכשרה מדוקדקת לגבי הטיפול בפניות השונות. החברה רואה מחויבת מלאה לרווחתו של הלקוח, וכל פניה מקבלת את מלוא תשומת הלב והרצינות הראויות לה. הנציגים רגישים לצרכי הלקוח, ועושים את מירב המאמצים כדי להשביע את רצונו.

מוקד הטלפון של זוגלובק – דיוק ואכפתיות בכל פניה
במקרה של תלונה על מוצר שהתעוררה בו בעיה, ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של זוגלובק ולתאר את המקרה. רצוי להכין פרטים רבים ככל האפשר על המוצר שנקנה לפני הפניה למערך שירות לקוחות: פרטים בסיסיים כגון תאריכי הייצור והתפוגה, ברקוד המוצר, מקום הקניה, הזמן שעבר מרגע הפתיחה וכו'. על ידי תיאור מדויק של המקרה יהיה קל יותר לאבחן את הבעיה ולטפל בה. נציגי הטלפון של זוגלובק מיומנים במתן מענה לשאלות מסוג זה.

שירות לקוחות מהרגע הראשון
הקשר עם הלקוח נעשה כבר ברגע קניית המוצר, והחברה רואה בשיחת הטלפון חלק בלתי נפרד ממנו. זוגלובק מעודדת את התקשורת הרציפה עם מספר הטלפון של החברה, ולכן במקרה של ספק אם להתקשר או לא, תמיד עדיף להתקשר. ניתן ליצור קשר עם הטלפון של זוגלובק בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:30.

דרכי התקשרות שירות הצרכנים:

נשמח להעניק לכם שירות

בימים א-ה בין השעות 08:00-17:00

טלפון: 1-800-555-000

ווטסאפ: 052-6150700

דוא"ל: costomer_s1@soglowek.co.il

לשירות הלקוחות של זוגלובק

חייגו 1-800-555-000