ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> מסעדות המבורגר

אינדקס ההמבורגרים של ישראל 1900-72-0245


שוב רעבים ואין לכם כח, זמן או חשק להיכנס למטבח ולבשל?
בא לכם להתפנק עם המבורגר עסיסי עם תוספות טעימות, לבד, עם חברים או עם החבר'ה בעבודה?
שוב הגיעה בעבודה שעת הזמנת אוכל, ואתם רוצים להזמין משלוח של המבורגר איכותי?
ריכזנו בשבילכם בקו טלפון אחד את רשתות המסעדות בישראל עם ההמבורגרים הכי טעימים. כבר לא צריך לחפש את מספר הטלפון של שירות המשלוחים של כל המסעדה החביבה עליכם או של הסניף הקרוב ביותר אליכם. רעבים? צריך פשוט לחייג למספר הטלפון של אינדקס ההמבורגרים והזמינו לכם משלוח הביתה או לעבודה.
בקו הטלפון של אינדקס ההמבורגרים ריכזנו עבורכם את מספרי הטלפון של שירותי משלוחי האוכל מכל רחבי הארץ של רשתות המסעדות המובילות שכולנו אוהבים ומכירים: מוזס, בורגוס בורגר בר (Burgus Burger Bar - BBB), אגאדיר, בלאק (black), דיקסי, בורגרים, קרנף, ושל רשת המזון המהיר הותיקה בורגראנץ'.
כל שנותר לכם הוא להתקשר ולבחור מהתפריט המגוון של כל מסעדה את ההמבורגר החביב עליכם: עם או בלי בצל, פטריות, ביצה עין או מה שבא, לבחור מה אתם רוצים ליד ההמבורגר – סלט, צ'יפס או דווקא פירה, וכמובן אפשר להתפנק ולהזמין גם שתיה או קינוח לבחירתכם, ותוך זמן קצר ההמבורגר שלכם אצלכם על השולחן.
בתיאבון!

טלפון של כל מסעדות ההמבורגרים בישראל: 1900-72-0245

להלן חלק מהמסעדות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
מקדונלדס טלפון
משלוחים מוזס
משלוחים BBB
משלוחים אגאדיר
משלוחים בלאק
משלוחים בורגר ראנץ'
משלוחים דיקסי
משלוחים בורגרים
משלוחים קרנף

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com