הכשרה חברה לביטוח

חברת הביטוח הכשרה היא אחת החברות הוותיקות בישראל בענף הביטוחים וכיום היא מציעה שלל ביטוחים ופוליסות לפרטיים, לקבוצות ולארגונים. הכשרה פועלת בכמה תחומים: רכב, דירה ומשכנתא, ביטוח חיים וריסק, חסכון פנסיוני, ביטוח נסיעות והשקעות. רוצים כבר היום לדבר עם סוכן ביטוח מטעם הכשרה? אנחנו נסייע לכם במשימה: כאן נמצא כל המידע המקיף והשימושי אודות ביטוח הכשרה, כולל טלפון של שירות לקוחות, טלפון של סוכן ביטוח, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

הכשרה – החברה הוותיקה בתחום
הכשרה חברת ביטוח נוסדה בשנת 1972 וכיום מובילה את ענף הביטוחים בישראל. בתור ארגון שמאחוריו למעלה מ- 4 עשורים של ניסיון היא מציעה ללקוחותיה שני תחומים עיקריים: ביטוח כללי (ביטוח אלמנטרי) וביטוח חיים וחיסכון לטווח ארוך. לשרותם של המבוטחים והמצטרפים החדשים 5 סניפים: משרד ראשי בתל אביב, מחוז אקספרס בתל אביב, מחוז מרכז והשפלה בתל אביב, מחוז צפון בחיפה ומחוז ירושלים בבירה.

הכשרה – ביטוח כללי (אלמנטרי)
ביטוח כללי של הכשרה כולל: ביטוח חובה לרכב, ביטוח מקיף לרכב, ביטוח צד ג', ביטוח מקיף דירה, אובדן רכוש ובתי עסק, ביטוח צד ג', ביטוח אחראיות מקצועית, ביטוח אחריות המוצר, ביטוח הנדסי מכאני ואלקטרוני, ביטוח תאונות אישיות ומחלות, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח עובדים זרים וקבוצות לזמן קצר.

הכשרה – ביטוח חיים וחיסכון
ביטוח חיים וחיסכון של הכשרה כולל: ביטוח למקרי מוות, נכות, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות ובריאות (למעט פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל, עובדים זרים וקבוצות לזמן קצר). בנוסף לאלה הכשרה מציעה פוליסות ביטוח המשלבות בתוכן את מרכיב הצבירה הכספי (ריסק וחיסכון) בהתאם לצרכיו האישיים של המבוטח. לרשותם של המבוטחים גם סדרת BEST INVEST המשלבת בין פעילות הביטוח של הכשרה לפעילות ניהול השקעות של מספר בתי השקעות (ללא ריסק ביטוחי).

צריכים את הטלפון של ביטוח הכשרה?

חייגו 03-796-0000