הדרן 

מחפשים כרטיסים להופעה? רוצים לעשות רכישת כרטיסים באינטרנט? לא יודעים איך מגיעים לאתר של משרד כרטיסים הדרן? כאן תמצאו מידע עדכני ומקיף אודות הדרן: כתובת האתר, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, עדכונים, אינדקס אירועים ומופעים ועוד. דרכנו תוכלו להזמין כרטיסים להצגות בתיאטרון, כרטיסים למופע של זמרים מחו"ל או אייל גולן הופעה, הופעת משה פרץ או שרית חדד, כרטיסים לתערוכות ומופעי אומנות בינלאומיים, לפסטיגלים ופסטיבלים, לגני חיות ופארקים, למוזיאונים וכן הלאה.

הדרן – אומנים מקומיים
משרד כרטיסים הדרן הוא אחד המשרדים הוותיקים בישראל מאחוריהם כמעט 50 שנות ניסיון במכירת כרטיסים לשלל סוגי המופעים והאירועים. את מרבית הכרטיסים שמוכר המשרד הם כמובן הכרטיסים לאירועים כחול לבן של אומנים ישראלים. דרך הדרן אתם יכולים להזמין כרטיסים להופעות של זמרים כמו אייל גולן, שרית חדד, עומר אדם, משה פרץ, קובי פרץ, שלמה ארצי, אביב גפן, עברי לידר, אסף אמדורסקי, מאיה בוסקילה ועוד. אתם גם יכולים להזמין כרטיסים להצגות בקאמרי, הבימה, גשר, מרכז סוזן דלל ובעוד מקומות. יש גם כרטיסים לפסטיבלים ואירועי תרבות כמו עיר הקרח בירושלים, תערוכת ואן גוך וכמובן גם כרטיסים להופעות סטנד אפ.

הדרן – מופעים בינלאומיים
משרד הכרטיסים הדרן עוסק גם במכירת כרטיסים למופעים בינלאומיים המתקיימים כאן בארץ או בחו"ל. כך למשל, הדרן תל אביב פתח לפני כמה שנים מחלקה מיוחדת למכירת כרטיסים למופעים רוסיים: הצגות, מופעים מוזיקה, אומנות ומחול. דרך אתר האינטרנט של הדרן וגם בקופות המפוזרות ברחבי הארץ אפשר לקנות גם כרטיסים להופעה של מדונה, דפש מוד, לורד אוף דה דנס, קרקס מדראנו או קרקס על הקרח, וואקה פיפל, תיאטרון הצללים, והרשימה של המופעים והאטרקציות עוד ארוכה.

לרכישת כרטיסים: איוונטים 9066*

הדרן יזמות והפקות: 03-5215200 פקס: 03-5279898

כתובת: שדרות רוקח 101

תל אביב, ישראל 61210

ת.ד 53145

מייל:  info@www.harranad.ml

צריכים את הטלפון של הדרן?

חייגו 03-5215200