בראבו 

קופת הכרטיסים האינטרנטית בראבו היא המקום הטוב ביותר למצוא בו את כל המופעים העכשוויים מבית היוצר של האומנים המקומיים וגם אמנים המגיעים אלינו מחו"ל. בקופת בראבו תוכלו לבצע קניית כרטיסים עבור הצגות תיאטרון, הצגות ילדים, מופעים של זמרים, להקות מחו"ל, מופעי סטנד אפ, סיורים, תערוכות ועוד. כאן באתר לרשותכם כל המידע המקיף אודות בראבו: כתובת אתר אינטרנט, טלפון של שירות לקוחות, אפשרויות הזמנה, אינדקס קטגוריות של מופעים ועוד.

בראבו – למבוגרים
בקופת הכרטיסים בראבו אפשר למצוא כל אטרקציה וכל אירוע שרק רוצים. לרשותכם כל האמנים האהובים: אדיר מילר הופעות, אייל גולן הופעות וגם שרית חדד, מאיה בוסקילה, עומר אדם, שלמה ארצי, שלום חנוך, אביב גפן, קובי פרץ, משה פרץ, קובי מימון, ישראל קטורזה, עדי אשכנזי, רשף לוי, ננסי ברנדס, אלי יצפאן ועוד רבים אחרים. אתם יכולים להזמין כרטיסים להופעת דפש מוד או מדונה, להופעה של לורד אוף דה דנס או למופע של פלמנקו. חשוב גם לציין שקופת בראבו פועלת גם בשפה הרוסית ומציעה לקהל עולי בריה"מ שלל אירועים בשפה הרוסית, בדרך כלל של אומנים בעלי שם המגיעים לסיבוב הופעות מרוסיה.

בראבו – לילדים
גם לילדים קופת כרטיסים בראבו מציעה שלל פעילויות מרתקות בכל ימות השנה. באתר אפשר למצוא פסטיגלים ופסטיבלים בחנוכה ובמועדים אחרים, כרטיסים לקרקס מדגסקר או קרקס מדראנו, כרטיסים למופעים של יובל המבולבל או דוד חיים, טיפ וטופ, כרטיסים להצגות כמו פינוקיו, ספר הג'ונגל, אלדין, סינדרלה, שלגיה, הדייג ודג הזהב, גם להצגת תיאטרון נדנדה שהוא תיאטרון צללים שחור ומרתק במיוחד. יש גם כרטיסים לבילוי משפחתי עם הילדים כמו עיר הקרח בירושלים, תערוכת גוף האדם, סיור של דיאלוג בחשיכה של מוזיאון המדע ברחובות, תערוכה מיצגים של הצייר ואן גוך וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של בראבו?

חייגו 3221* או 072-275-3221 

א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-14:00