בימות 

חברת בימות היא אחת החברות הגדולות והמובילות כיום בישראל בתחום מכירת כרטיסים לשלל אירועים ומופעים בישראל. בימות מציעה ללקוחותיה אפשרות יעילה ונוחה להיעזר באתר האינטרנט שלה ולבצע הזמנת כרטיסים לכל אטרקציה שרק תרצו באמצעות לחיצת כפתור אחת. כאן באתר ריכזנו עבורכם את כל המידע המקיף אודות בימות: טלפון ליצירת קשר, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה ועוד. אתם יכולים למצוא דרכנו גם כרטיסים מוזלים מפני שחברת בימות משתפת פעולה עם ארגונים גדולים, קבוצות מאורגנות, ועדי עובדים ומועדוני חברים. בדקו האם גם אתם זכאים להנחה.

בימות – אתר האינטרנט
אתר האינטרנט של בימות כרטיסים מאפשרת לגולשים לבצע הזמנת כרטיסים לשלל הופעות ואטרקציות. באתר תמצאו את כל האירועים העכשוויים והעתידיים. בעת הזמנת כרטיסים דרך אתר האינטרנט של בימות אתם משלמים עמלה של 15 שקל בלבד ולמי שרוצה לקבל את הכרטיסים בדואר במקום להדפיס אותם במדפסת הביתית או לאסוף בקופות האירוע, ישלם תוספת של 15 שקלים נוספים. את העסקה אתם יכולים לבטל בתוך 48 שעות לפני המופע אך תצטרכו לשלם 5% מסכום העסקה.

בימות – כל האירועים
באתר בימות אתם יכולים למצוא את כל האירועים שרק תרצו, גם כרטיסים מוזלים. המידע באתר מסודר באתר לפי קטגוריות: בידור פנאי, הצגות ילדים, מוסיקה, מחול ובלט, מוסיקה קלאסית ואופרה, ספורט, מופעים מחו"ל, תיאטרון, פסטיבל ישראל, סיורים בטבע, ימי כיף לילדים, תערוכות, מיצגים, הצגות בשפה המרוקאית, הרוסית וכו'. דרך האתר בימות אתם יכולים להזמין כרטיסים לפסטיגל לילדים בחנוכה, כרטיסים לסטנד אפ, כרטיסים לעיר הקרח, כרטיסים לקרקס ילדים, כרטיסים לזמרים בקיסריה, כרטיסים ללורד אוף דה דנס, כרטיסים למשחקי כדורגל או כדורסל, כרטיסים לחגיגות המוסיקה באבו גוש, חגיגות המוסיקה היהודית וכן הלאה.

צריכים את הטלפון של בימות?

חייגו 02-623-7000