ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> חברות ביטוח

אינדקס חברות הביטוח בישראל 1900-72-0037נואשתם מלחפש את המספר של חברת הביטוח שלכם? מחפשים את הטלפון של שירות הלקוחות של חברת הביטוח? חייגו לאינדקס הטלפוני של כל חברות הביטוח בישראל.

למוקדי שירות הלקוחות של כל חברות הביטוח בישראל חייגו: 1900-72-0037

להלן חלק מהחברות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון הפניקס
טלפון הראל
טלפון מגדל
טלפון כלל
טלפון AIG
טלפון איילון
טלפון מנורה מבטחים
טלפון שומרה
טלפון ביטוח ישיר
טלפון ביטוח אליהו
טלפון ביטוח חקלאי
טלפון ביטוח דקלה
טלפון ביטוח הכשרה
טלפון ביטוח שירביט
טלפון ביטוח שלמה

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com