ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> השכרה וליסינג >> באדג'ט טלפון

באדג'ט *
1900-72-9933
באינדקס חברות ההשכרה והליסינג של ישראלבאדג'ט – Budget השכרת רכב הינה החברה השלישית בגודלה בעולם עבור השכרת רכבים. החברה מציעה שירות השכרת מכוניות בלמעלה מ- 3200 תחנות שירות ברחבי העולם. באדג'ט ישראל משרתת את לקוחותיה במרבית מתחומי הרכב: מכירת רכב, קניית רכב, ליסינג פרטי, השכרת רכבים וכו', בכ 10 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ. בחברה תוכלו למצוא מגוון מכוניות למכירה: רכב השכרה, רכב יד שניה, רכב מליסינג ועוד. מודיעין טלפוני חדש מאפשר לכם גישה אל כלל שירותי החברה, ולכל המידע הדרוש לכם על מנת ליהנות מהם בקלות ובנוחות, במספר טלפון אחד. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני, בכל שעה ומכל מכשיר טלפון.

מודיעין טלפוני באדג'ט
מוקד טלפוני חדש שהקמנו עבורכם, מציע לכם את כל המידע לו אתם זקוקים מחברת באדג'ט. בחיוג אל מספר הטלפון המצורף תוכלו לקבל מידע כגון: שעות פעילות וכתובות הסניפים, מכוניות יד שניה המוצעות למכירה, תנאי רכישת רכב ועוד. תמו ימי החיפושים המתישים בעברית קלוקלת ( יד שנייה רכב ) והמרוץ אחר מספרי הטלפון - מהיום תוכלו להתקשר עם מחלקות הרשת השונות במספר טלפון אחד.

שירות מודיעין כללי לרווחתכם
באמצעות קו טלפוני מתקדם המושתת על מערכת חכמה של ניתוב שיחות, תוכלו לקבל שירות מודיעין יעיל ומהיר. בחיוג אל מספר הטלפון תוכלו לקבל מידע אודות חברת באדג'ט בפרט, ואף אודות חברות ליסינג והשכרת רכבים בארץ בכלל. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אל מוקד טלפוני חכם ואמין. כל המידע הניתן במספר הטלפון המצורף הינו מאומת מול חברות ההשכרה ובהן חברת באדג'ט. באמצעות השירות תוכלו לבצע השוואת מחירים בקלות, להזמין שירותים, לאסוף פרטים ובעיקר לחסוך מאמץ וכסף. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר.

צריכים את הטלפון של באדג'ט? חייגו לאינדקס 1900-72-9933

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com