ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> ארגוני הטבות

אינדקס ארגוני ההטבות בישראל 1900-720-580


מחפשי כרטיסים להופעות או הצגות? רוצים לקבל שוברים אטרקטיביים לנופש בארץ ובחו"ל, למסעדות או לאופנה? חולמים על דירה ואתם זקוקים להנחה משמעותית? אולי אתם צריכים הנחה על ביטוח חיים או ביטוח לרכב? מדוע שלא תבדקו מה מציעים לכם ארגוני הטבות. כאן באתר תמצאו את כל המידע המקיף אודות כל ארגוני הטבות בישראל, כולל טלפון, כתובת, שירות לקוחות, כתובת האתר והצעות מיוחדות. היעזרו בנו וכך תחסכו לעצמכם המון זמן וטרחה וכמובן תחסכו גם לא מעט כסף. למעלה ממיליון חברים במועדוני הטבות אינם טועים!

ארגוני הטבות – צרכנות נבונה
בשנים האחרונות נפתחו בישראל מספר רב של ארגוני הטבות או כפי שהם מכונים גם מועדוני צרכנות. היום לקנות בהנחה זו כבר לא נחלתם הבלעדית של פלח שוק מצומצם אלה של כל מי שמבין את יתרונותיה העצומים של הצרכנות הנבונה. הרשימה כוללת ארגונים כמו חבר, קרנות השוטרים, מועדון טוב לעובדי המדינה, יותר – מועדון ההטבות לחיילים, מועדון members של לשכות עורכי הדין ורואי החשבון, הוט, קרנות הסוהרים, נכון – מועדון הצרכנות של הסתדרות עובדי וגמלאי המדינה, יחד – מועדון צרכנות לרופאים, מועדון תמורה - ארגון המורים ואחרים.

ארגוני הטבות – להצטרף וליהנות
מועדון צרכנות מציע לחברים לשלל הנחות במגוון רב של בתי עסק וחברות: בסופר מרקטים, בחנויות בגדים, בחנויות לעיצוב הבית, במשרדי כרטיסים, במשרדי נסיעות, בחברות ביטוח, בקליניקות, במתקני בילוי, תרבות ופנאי ובעוד הרבה ענפים אחרים. כמעט כל ארגוני הטבות מחוברים לכרטיס אשראי ועל מנת להצטרף למועדון זה או אחר על רקע השתייכות המקצועית או הצרכנית שלכם, יש למלא טופס לקבלת כרטיס המועדון. השימוש בכרטיס זה יהיה כרוך בעלות אשראי פלוס עלות הצטרפות. אך מרבית ארגוני הטבות יציעו לכם את הסכום הזה בחזרה בעד רכישת המוצרים או השירותים.

למוקד ארגוני הטבות חייגו: 1900-720-580

להלן חלק מאגוני ההטבות אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון הוט
טלפון חבר
טלפון יותר
טלפון יחד
טלפון ממברס
טלפון טוב
טלפון תמורה
טלפון נכון
טלפון קרנות הסוהרים
טלפון קרנות השוטרים

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com