אירוקה – טלפון שירות לקוחות

בשנת 1987 הוקם הסניף הראשון רשת אירוקה בישראל, הרשת המפורסמת שמתמחה באופן בלעדי בשיווק והתאמה של משקפי שמש. מאחר ומאז הוקמו עוד 62 סניפים, הרי שלא תמיד קל לאתר את הסניף הקרוב ביותר למקום מגוריכם או למקום העבודה שלכם. רק כדי לסבר את האוזן נציין כי בעיר אילת לבדה פועלים כיום לא פחות מתשעה סניפים. אז איך אפשר לאתר את הסניף המתאים והקרוב ביותר? פשוט מאוד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחייג אל מוקד אירוקה ולקבל את כל המידע הדרוש לכם.
שירות לקוחות אירוקה יספק לכם מידע אודות הסניפים השונים לרבות שעות הפעילות שלהם והכתובות שלהם וימליץ לכם על הסניף המתאים לכם ביותר. כמו כן נציגי שירות לקוחות אירוקה ישמחו לקבל את הפניות שלכם בנושאים שונים כמו בין היתר מדיניות החזרת המוצרים, השירותים המגוונים שמציעה הרשת ללקוחותיה ועוד.

מספר טלפון של אירוקה
אז מה מספר הטלפון של אירוקה? ובכן כמובן שלכל סניף ניתן לפנות ישירות, אבל מספר טלפון של אירוקה בו תוכלו לפנות למרכז שירות הלקוחות. חשוב לציין שבנוסף לשיחות טלפון, ניתן בהחלט לפנות אל המוקד בכתב בעזרת פקס. מספר טלפון של אירוקה לשליחת פקסים הוא 02-5338855. מוקד שירות הלקוחות של רשת אירוקה פועל בימים ראשון עד חמישי בלבד בין השעות תשע בבוקר לחמש בערב אך גם במידה והמוקד אינו פעיל, אתם מוזמנים בהחלט להשאיר הודעה והנציגים יחזרו אליכם ברגע שהמוקד יחזור לפעילות. כמו כן מלבד אותו טלפון של אירוקה או טלפון לשליחת פקסים אתם יכולים לקבל מידע נוסף בדף הפייסבוק של החברה שמתעדכן באופן תדיר. בדף הפייסבוק של הרשת תקבלו מידע אודות השקות של מוצרים חדשים, אירועים מיוחדים ומבצעים מפתים.

צריכים את הטלפון של אירוקה? חייגו 

מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של

אירוקה – 3022*

שעות פעילות: ימים א’-ה’: 09:00-16:00

ניתן להשאיר פנייה באתר ונחזור אליכם תוך 2 ימי עסקים .

מוזמנים לעקוב אחרינו גם בפייסבוק ובאינסטגרם של אירוקה