טיפטופ-סופר
שירות לקוחות >> אתרי אינטרנט

מוקד שירות לקוחות של אתרי אינטרנט 1900-725-300


מספר הטלפון של אתרי אינטרנט
גם אתם מצאתם את עצמכם מחפשים מה מספר הטלפון של אתרי אינטרנט מובילים? צריכים לדבר עם האנשים שמאחורי השירות? רוצים לדבר בטלפון עם נציגי שירות לקוחות של אתרי אינטרנט?
מעכשיו זה פשוט – רק לחייג למספר הטלפון של אתרי האינטרנט המופיע למעלה, ותוכלו לשוחח עם שירות הלקוחות של walla, ynet shops, אתר nana 10, אתר tapuz, zap, וכמובן שירות לקוחות paypal ו-google adwords.

שירות לקוחות אינטרנט
בשיחת טלפון אחת למספר הטלפון שמופיע למעלה תוכלו לחסוך זמן יקר בחיפוש מספר הטלפון של אתר האינטרנט, ולהגיע לנציגי שירות לקוחות מקצועיים, מיומנים ואדיבים שיתנו לכם מענה בכל שאלה, בין אם מדובר בקניות שביצעתם באתר ynet shops, בירור מחירים באתר zap, פרטים אודות חדשות ותכניות באתרים וואלה ונענע 10, פורומים באתר תפוז, רכישות ומכירות באמצעות אתר התשלומים המוביל פייפל, או פרסום מודעה בגוגל אדוורדס.

טלפון אתרי אינטרנט
במיוחד עבורכם, על מנת שתוכלו לקבל מענה אנושי בכל הנוגע לפעילות אתרי האינטרנט המובילים ברשת, מפעילים האתרים שירות לקוחות באמצעות הטלפון. נציגי שירות לקוחות מיומנים יוכלו לענות לכם על כל שאלה ולתת לכם כל מידע רלוונטי מבוקש בשיחת טלפון למספר אחד.

צריכים את מוקד אתרי האינטרנט? חייגו 1900-725-300

להלן חלק מאתרי האינטרנט אליהם תוכלו להגיע דרך שירות האינדקס הטלפוני:
טלפון וואלה
טלפון גוגל אדוורדס
טלפון זאפ
טלפון YNET SHOPS
paypal טלפון
נענע טלפון
תפוז טלפון

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com