עיריית אילת

עיריית אילת, היא מוסד ציבורי העוסק בניהולה של העיר אילת ואחראי על תפקודה. במסגרת אחריות זו, אמונה עיריית אילת על מתן שירותים ומידע לתושבי העיר. העירייה מחולקת לאגפים ומחלקות, בהם: לשכה משפטית, מנהל תפעול ושירותים עירוניים, מינהל משאבי אנוש, מינהל תפו"ח, מינהל שח"ק, מחלקת גבייה, אגף תחזוקה, אגף תיירות ואכיפה, אגף וטרינריה, מחלקת תברואה ורישוי עסקים, אגף ספורט, אגף רווחה, אגף חינוך יסודי וגני ילדים, אגף רישוי ופיקוח בניה, אגף רכש ולוגיסטיקה, פניות הציבור, מחלקת קליטה, רשות החניה, ביטחון וחירום, ועוד. שירות חדש מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל המידע, המחלקות והשירותים בעירייה.

שירות מודיעין עיריית אילת
כאשר אנו נזקקים לשירותים או מידע מהעירייה, פעמים רבות אנו נתקלים בקושי ואתגר במציאת מספרי טלפון או פרטי התקשרות אחרים. בשל כך, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני, אשר יקל עליכם את חווית השירות. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו למערכת ניתוב שיחות. בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון, תוביל אתכם המערכת אל המידע הדרוש לכם: חוקי עזר עירוניים, תשלומי מים, ארנונה, דוחות, שעות קבלת קהל, אירועי תרבות ועוד. באמצעות השירות תוכלו לגשת אל כל המידע והפרטים, בשיחת טלפון אחת וללא עיכובים.

כל המידע העירוני – מספר טלפון אחד
מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי אל שירות מודיעין מתקדם. השירות חוסך לכם חיפושים מתישים במנועי חיפוש, דוגמת: "אילת עירייה טלפון", או "מפת אילת בניין עירייה", וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע לו אתם זקוקים. מודיעין טלפוני זה מאפשר לכם ליצור קשר במהירות ובנוחות עם עיריית אילת, על כל המחלקות והאגפים בה, וליהנות בקלות מהשירותים העירוניים העומדים לרשותכם. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשירי הטלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית אילת?

חייגו 08-636-7106