אייבורי – מוקד תמיכה טכנית ושירות לקוחות

מספר הטלפון של Ivory
רשת החנויות בפריסה ארצית של אייבורי מציעה לכם שפע מוצרי מחשוב ואביזרים נלווים במחירים משתלמים ביותר, כולל מגוון מחשבים נייחים ומסכי מחשב, מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים, טאבלטים, ציוד היקפי, אוזניות, רמקולים, מוצרי תקשורת ורשת אלחוטים, קונסולות, משחקים, טלוויזיות, מוצרי חשמל, כרטיסי זכרון, ספקי כח, צורבים, סורקים, כבלים, ראשי דיו, מדפסות, מעבדים, דיסקים, מארזים, ועוד ועוד.
לצד מגוון המוצרים הרחב, מעמידה לרשותכם רשת אייבורי תמיכה טכנית אישית מקצועית, העומדת לרשות הלקוחות הן ברשת החנויות והמעבדות בפריסה ארצית והן על ידי צוות שירות לקוחות הזמין בטלפון במפר הטלפון של ivory המופיע למעלה.

תמיכה טכנית Ivory
אייבורי מחשבים עושה את מירב המאמצים כדי לספק ללקוחותיה לא רק מוצרים ברמה גבוהה ובמחירים משתלמים, אלא גם חוויית קניה ושירות מקצועיים אדיבים ויעילים.
כדי ליהנות ממערך שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית המעולה של רשת Ivory, כל שנדרש עליכם לעשות הוא פשוט לחייג למספר הטלפון של אייבורי המופיע למעלה, ולקבל מענה מיידי ומקצועי לגבי המוצר שרכשתם ברשת ivory, בין אם מדובר בחומרה או בתוכנה, מחשב או טאבלט, טלפון סלולרי או רמקולים, אוזניות או טלוויזיה.

צריכים את הטלפון של Ivory?

חייגו 03-9166000