אופטיק דורון – טלפון שירות לקוחות

מאז שנפתח הסניף הראשון של רשת אופטיק דורון, עברו הרבה מאוד מבדקי ראייה ואינספור זוגות של משקפי שמש ועדשות מגע נמכרו. בנוסף לכך, סניפים רבים של הרשת נפתחו ונכון לכתיבת שורות אלה הרשת מונה לא פחות מחמישה עשר סניפים בפריסה ארצית. בסניפים השונים מועסקים אופטומטריסטים מומחים מהשורה הראשונה, דיילי מכירות אדיבים ומנהלים מקצועיים שמספקים לקהל הלקוחות מגוון רחב של שירותים. אז איך אפשר לדעת היכן ממוקם הסניף הקרוב למקום מגוריכם? אין קל ופשוט מזה, כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם שירות לקוחות אופטיק דורון ולקבל מענה ממוקד וענייני תוך זמן קצר. מוקד אופטיק דורון זמין לפניות שלכם לא רק בטלפון אלא גם בכתב ואתם מוזמנים לשלוח את הפניות שלכם לכתובת רחוב הירקון 67, בני ברק 51206.

מה מספר הטלפון של אופטיק דורון?
במידה ואתם מעוניינים להגיד דברי תודה, לטעון טענה, להגיש תלונה או לקבל מידע מגוון בנוגע לאירועים, מבצעים, הנחות, מגוון המוצרים או מבחר השירותים, נראה שהגיע הזמן לחשוף את מספר טלפון של אופטיק דורון. טלפון של אופטיק דורון הוא אבל זהו כמובן המספר של שירות לקוחות אופטיק דורון וחשוב לדעת שלכל סניף ניתן גם לפנות ישירות מבלי לעבור דרך המוקד. חשוב מאוד לציין כי השיחה למוקד היא שיחת חינם ואינה כרוכה בעלות מצד הלקוח. את רשימת הסניפים ניתן לקבל במוקד על ידי הקשה על הספרה 1.

מספר טלפון של אופטיק דורון – סניפים נבחרים
מספר טלפון של אופטיק דורון סניף חיפה הוא ומספר הפקס של הסניף הוא. באזור המרכז תמצאו לא פחות משישה סניפים שממוקמים ברמת אביב, גבעתיים, מודיעין, כפר סבא, רעננה ורחובות. טלפון של אופטיק דורון סניף רמת אביב שממוקם בתוך קניון רמת אביב הוא והמספר לשליחת פקסים הוא.

צריכים את הטלפון של אופטיק דורון? חייגו 03-934381703-9042507